Wpis z mikrobloga

@hipotrofia:

jak udało Ci się w ogóle zapisać do dentysty


normalnie, przez aplikację, jak chcę jakiś termin to sprawdzam dostępność specjalistów po kilka razy dziennie i coś znajdę, dużo osób rezygnuje z wizyty więc można coś wyhaczyć zawsze

I co to za pakiet, że nie masz dopłat do dentysty?


nie wiem, w mojej firmie najwyższy z oferowanych w cenie takiej jak napisałem
Ale ze jak to działa? Płacisz pierwszy abonament i już możesz wszystko robić w cenie? Z tego co przeglądałem to akurat w kwestii stomatologii abonamentu zawierają conajwyzej jakiś przegląd a reszta to zniżki na usługi
@fibant:

Płacisz pierwszy abonament i już możesz wszystko robić w cenie?


tak

Z tego co przeglądałem to akurat w kwestii stomatologii abonamentu zawierają conajwyzej jakiś przegląd a reszta to zniżki na usługi


nie mam pojęcia, nie orientuję się w tych pakietach xD Na poprzednim stanowisku też miałem tylko jakieś-tam zniżki do stomatologa, teraz zrobiłem sobie wszystkie zęby w ramach abonamentu, więc pewnie to zależy jak trafisz
chyba że dowiesz się, że pracują na mocno przeciętnych materiałach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@SkrytyZolw: 60 zł miesięcznie to daje 720 zł rocznie, przecież to kanałowe jednego zęba bez mikroskopu jest xD Za taką cenę to argument o przeciętnych materiałach jest śmieszny bo i tak się zajebiście opłaca każdemu co się nie naczytał bzdur, że teraz to tylko do kliniki i za wypełnienie 400-800zł a za kanałowe