Wpis z mikrobloga

witam tagowiczów #przegryw oraz #neet

Ostatnio zauważyłem wpisy o tagu #blackpill i szukałem o co w tym chodzi, jednak nie do końca rozumiem w jakim kontekście się go używa.

Czy chodzi o to że opisuję jakąś gorzką prawdę o czymś?
np

„brak pewności siebie jest większym problemem przegrywów, niż ich niski wzrost. Natomiast przegrywy lubią obwiniać za swoje niepowodzenia tylko te cechy których nie mogą zmienić (wzrost, mała żuchwa, złe wychowanie) zamiast cechy na które mają wpływ (pewność siebie, zaradność, zdrowy wygląd). Dzięki temu nie muszą mierzyć się z rzeczywistością, że sami sobie taki los zgotowali”

#blackpill

czy to poprawne zastosowanie tagu?
  • 55
@Mirasthrope: wiem że z #przegryw nie da się wygrać, mechanizm wyparcia jest umacniany przez lata :/

ale chyba jest tak że jakaś tam szarak komórka u kogoś drgnie trochę jak to czyta, może jakaś synapsa się z inną synapsą dogada i utworzy się jakaś nowa ścieżka w głowie przegrywa, nie?
u kogoś drgnie trochę j


@cyk_w_komkuter: Ale co ma drgnąć? Chłop sobie pomyśli "No kurdę, oże faktycznie wezne i urosne!" albo ktos gnębiony w szkole przez całe dzieciństwo "A, zapomnę o tym syfie i na nowo przeżyję swoje dzieciństw!"
@Mirasthrope: nom, najlepiej zwalić na złe wychowanie.

Ale dopaminowy gangbang który sobie serwujesz już się nie liczy, bo to przez wychowanie. Macie dostęp do internetu, widzicie że można inaczej. Jest masa materiałów o tym jak poprawić swój mizerny los na każdym szczeblu #!$%@?, i dobrzy ludzie dają wam to za darmo, albo za grosze. Wy tego nie chcecie. Bo zamiast pouczyć się angielskiego, poszerzyć swoją wiedzę można sobie chińskie bajki włączyć.
@cyk_w_komkuter: Nie mam pojęcia czemu zakładasz, że nikt tutaj sobie nie próbuje poprawić losu. XD Tag przegryw jest przynajmniej w moim mniemaniu miejscem, gdzie #!$%@? bez znajomych jak ja czy inni mogą dać sobie namiastke interakcji międzyludzkich. O ile rozumiałem wysrywy na neet, no bo rzeczywiście to jest forma wegetacji, to nie rozumiem o co Ci chodzi w tagu, na ktorym piszą odrzutkowie. No chyba, że to też moja wina, że
ale chyba jest tak że jakaś tam szarak komórka u kogoś drgnie trochę jak to czyta, może jakaś synapsa się z inną synapsą dogada i utworzy się jakaś nowa ścieżka w głowie

@cyk_w_komkuter: Opisujesz neuroplastyczność. Jeśli ona jest zaburzona z przyczyn czysto chemicznych, to obawiam się, że twoje posty nie dostarczą telepatycznie odpowiednich substancji do czyjejś głowy.

najlepiej zwalić na złe wychowanie.

Przede wszystkim należy znaleźć sprawców czyjejś krzywdy i skupić
@cyk_w_komkuter: już pisałem, że idę w następnym miesiacu. Co nie znaczy, że nikt nie mógłby pomóc konkretniej - ale ok, więcej napiszę po wizycie. Wiem, że to nie klasyczny "przegryw" - dlatego tu jestem, bo nie widzę nikogo na tym poziomie
@77023: smieszy mnie proces twojego incelskiego myslenia xD po co ja mam zakladac multi jak ja na tym koncie z wami jade a i tak bana nie dostane btw, za kilka dni dokladnie przesledze twoja dzialalnosc na tagu i raczej tez spadnies,, kolej na ciebie xD