Wpis z mikrobloga

@stanley88: wiem, że dobry, sam mam Xs max i jestem zadowolony. Chciałbym sobie kupić 13 pro max ale nie wydam 5k na telefon, mimo że zarabiam 2 razy więcej niż sprzątaczka u mnie w firmie która taki ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@JohnShelby: A to już indywidualna sprawa. Myśle, że wydanie jeden całej wypłaty( ale np na raty) jest jeszcze ok. Sam kupiłem 12mini za 3600 a zarabiałem wtedy jakieś 4k i nie czułem, że przeginam. No moze Pani sprzątaczka co zarabia 2200 a kupuje IP za 6200 to trochę słabe, ale nie mnie to oceniać. Gorzej z tymi Ukrainkami. Zarabiają 2k a każda nawet stara ajpona nosi
@JohnShelby Tak, jak koledzy wyżej: w dużej mierze jest to lans. Ludzie szukają ofert na najtańsze raty i biorą spłacając przez 2 lata po 200 złotych, bo ładnie wygląda, jest prestiżowy, no i też dobry telefon.
@duzeelobenc: No ale już kiedyś pisałem że mam z nich bekę. U mnie jedna młoda może 25lat ma ip12. Wziąłem do ręki a ta ani nie ma FaceID ani kodu ustawionego. Ani Apple Pay. Facetime tez nie. Dosłownie wsYstko co IP ma zajebistego u niej brak. Ale lans jest ze ma
@smieszki_na_pelnej: 13 mini całkiem spoko, 12stka 6.1 cala całkiem dobrze się sprawowała ale czuć że nieco wolniejszy tel. W 13 Pro bateria podobnie trzyma co w 13 Mini, niestety 120 Hz robi swoje i bateria leci sobie. Zwykła 13 stka dłużej trzyma od wersji Pro. 13 Mini jest o tyle wygodny że czasem musze się za kieszeń złapać bo zdaje mi się jakbym nie miał telefonu przy sobie. Dziwne uczucie po
@aks_762: No na telefon wydałem niecałą wypłatę. Wcześniej tel kupiłem chyba 5 lat wczensiej. Teraz czekam na ip16 więc średni co 4 lata wydam niecałą wypłatę. Dodatkowo za stary telefon jeszcze kilka PLN się wyciągnie. A no i zwróć uwage. Czy warto oszczędzać na czymś co używasz codziennie praktycznie przez klika godzin i na każdym korku. Bo moim zdaniem nie. Jeśli przez te 4 lata codziennie mam korzyść czasu, nerwów itp