Wpis z mikrobloga

Bambinizm to ostateczna prosta do upadku zachodniej cywilizacji. Pamiętacie początek wojny na Ukrainie, jak jakieś lewatywki organizowały zbiórki dla jakichś zawszonych kundli, a lewactwo wykopowe jej broniło, że hej, w sumie to kto jej zabroni? Przecież można organizować zbiórki dla ukraińskich zwierząt razem ze zbiórkami dla potrzebujących ludzi i nie ma w tym problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

No właśnie, że jest w tym problem, bo skoro nie priorytetyzuje się, lub stawia na równi życie ludzkie ze "xD" zwierzęcym, to jest to jakiś wyznacznik systemu wartości, które społeczeństwo wyznaje. Tak samo jest w przypadku zbiórek; chory mężczyzna vs chora młoda kobieta. W 90% przypadków więcej pieniążków ląduje w zbiórkach dla kobiet, nie bez powodu.

Bambinizm, który priorytetyzuje życie kundli z Pietropiździewska ponad życie ludzkie to totalne odklejeństwo, bo jaki wkład i wartość wnoszą dla społeczeństwa jakieś psy?

#blackpill #bekazlewactwa trochę #dogpill
Davidozz - Bambinizm to ostateczna prosta do upadku zachodniej cywilizacji. Pamiętaci...

źródło: comment_1659853042uiI370CoZv4ykif2K98nX4.jpg

Pobierz
  • 237
  • Odpowiedz
Nawet taki całkowicie sparaliżowany może coś wnieść dla ludzkości.


@Davidozz: niby co? To raz, a dwa to jak masz podejscie utylitarne to powinienes przeliczyc, czy nawet jak cokolwiek wniesie, to czy utrzymywanie go przy zyciu nie wygeneruje wiecej kosztow.

Nie widzę nic złego w "utylitarnym" podejściu do zbiórek w takich sytuacjach, gdzie na szali jest życie ludzi czy całej nacji.


@Davidozz: ok, masz to przyklad utylitarnego podejscia do
  • Odpowiedz
@ladniecuchne:

idz walic konia do konfederacji czy tam korwina


Mnie potyczki polityczne mało interesują. Mogę się założyć, że przeciętny lewak spędza więcej czasu ode mnie brandzlując się do wypowiedzi polityków (nawet tych prawicowych typu
  • Odpowiedz
@Davidozz: jedyny plus jest taki że bambinisci z reguły nie chcą mieć też dzieci, więc się nie rozmnożą i nie przekażą genów #!$%@? dalej ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@uuugg szkoda że prawacy rozmnażają się na potęgę ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Davidozz: a dlaczego nie? To twoj ulubiony utylitaryzm. Zdrowy pies pasterski jest bardziej przydatny niz smiertelnie chory dwulatek, ten drugi to tylko koszty
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
To nie bambinizm jest problemem, ale ludzie pleni nienawiści jak Ty.

Zesrałes się, że ktoś chciał akurat pomoc psom, które zostały często zostawione bez opieki - bez której nie przeżyją.

Podejrzewam, że sam pewnie wolales sobie kupić piwo niż przeznaczyć pieniądze na pomoc Ukraińcom. Dla Ciebie piwo jest ważniejsze niż ludzkie życie?

Obrzydliwy wysryw obrzydliwego gościa chorego z nienawiści.
  • Odpowiedz
szkoda że prawacy rozmnażają się na potęgę ( ͡° ʖ̯ ͡°)

odpowiedz


@Proxnik: dzieki temu za 50 lat nie będzie już lewactwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Davidozz:

Dobra to powiedz ile przeznaczyłem od początku wojny pieniędzy na uzywki i inne zbędne potrzeby?

Były dla ciebie ważniejsze niż pomóc ludziom umierającym na
  • Odpowiedz
@Davidozz: Bardzo lubię zwierzęta, wiele zwierząt hodowałem ale nigdy nie potrafiłem tego zrozumieć. Szczególnie niektórych takich osób które na krytykę swojej postawy reagują niemal fanatyzmem, co nawet w tym temacie widać. I tak się sporo zmieniło, bo kiedyś za samo wspomnienie że życie człowieka jest warte więcej niż życie zwierzęcia wykopki były cie gotowe zlinczować.

Wydaje mi się że jest tak między innymi dlatego że jednym z największych naturalnych wrogów
  • Odpowiedz
@Clefairy: Podoba mi się struktura twoich komentarzy, są bardzo czytelne i przejrzyste, dają też do myślenia, łatwo na nie odpowiedzieć. 9/11 polecam tego wykopowicza
  • Odpowiedz
@Dziki_Nomad:

Wydaje mi się że jest tak między innymi dlatego że jednym z największych naturalnych wrogów naszego gatunku jesteśmy my sami. Cała historia ludzi to walka ludzi z ludźmi. Z psem i kotem człowiek nie konkuruje w niczym i nie stanowią one dla nas żadnego zagrożenia, z drugim człowiekiem konkuruje się o wszystko. Jak widać po komentarzach w necie i historii, ludzie generalnie nie mają nic przeciwko zabijaniu innych ludzi
  • Odpowiedz
Rozumiem można pomagać zwierzętom i jest to okej ale najpierw trzeba zadbać o potrzeby ludzi.


@Positano1: A że ilość ludzi w potrzebie jest w zasadzie nieskończona, więc żadne zwierzę nie może dostać od człowieka pomocy nigdy. No chyba, że kiedyś zaspokoimy potrzeby wszystkich ludzi na świecie, to wtedy można pochylić się nad zwierzętami. Inaczej BAMBIZM!!
  • Odpowiedz
Mój człowiek > moje zwierzę > losowy człowiek > losowe zwierzę > toksyczny człowiek > toksyczne zwierzę


@niochland: Z tym się można zgodzić jak najbardziej, tylko wydaje mi się, że OPa najbardziej irytuje sytuacja

losowe zwierze > losowy
  • Odpowiedz