Wpis z mikrobloga

@Sudo_exit: każdy kupuje za tyle za ile uważa. To zaręczyny, a nie ślub. Nie wiem czy to ma być na pokaz czy nie. I za 300 zł wystarczy.

Jeden kolega zamówił obrączki na ślub i nie odebrał, a drugi odebrał i musiał sprzedać bo się wszystko 3 dni przed rozleciało.
  • Odpowiedz
Nie zostawiaj jej.

Ale niech to ona ci coś kupi.
Zaręczynowe Play Station na przykład.
Świat idzie do przodu, kobiety też powinny wykonywać takie gesty
  • Odpowiedz
@Sudo_exit: Ja bym nie chciała droższego niż 3,5k xD mam jeden droższy od rodziców i nakładam go z 2 razy w roku bo boje się że zgubie albo coś xD taki najtańszy to tez nie bo to widać ze cienki i mały ten diament ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Sudo_exit: Daj coś oryginalnego (plastikowy z myszki Miki, czy coś), a za oszczędzone pieniądze weź ją na tripa, czy wakacje - strata siana na takie nic nie znaczące pierdoły. Ewentualnie Masz złotników na google - nie przepłacaj w apartach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sudo_exit: szczerze odradzam apart. Z ich pierścionkami to najlepiej jak z jajkiem i na wystawce tylko trzymać. Gwarancja praktycznie za wszystko zrzuca winę na użytkownika. Zapomnij też o jakiejkolwiek zmianie wielkości. Możesz oczywiście próbować iść potem do złotnika, ale dowiesz się, że #!$%@? wybierają materiał skąd się tylko da. Pierścionek w przekroju ma kształt litery u. XD
Idź zgłoś się do jakiegoś złotnika w swoim mieście. Większość nie dość, że daje
  • Odpowiedz