Wpis z mikrobloga

@Kondzio30: wrecz przeciwnie.
Ja z przyjemnoscia ogladalem jak kilku koniotrzepow i stulejarzy w sobote po robocie na zmywaku w UK czy pod foliami w Holandii wydaje swoje ciezko zarobione pieniadze na jednego kretacza i jego harem. I nawet z sadystyczna satysfakcja pomyslalem ze ten kretacz ani banda jego przydupasow nic z tego nie ma a dziewczyny dostana kase za free. Bo kretacz to juz ruina czlowieka i jedynie moze na pietro
  • Odpowiedz
@Kondzio30: ale po co...?
Zeby cos udowodnic wszystkim dookola? Teraz polece prywata zebys moze zrozumial coko
Ja bylem w Azji kilkanascie razy a ostatnio to rok temu na Maledives. W tym roku juz 3 miesiace na Karaibach. Pracuje na etacie i prowadze swoja dzialalnosc. A nie zyje z zebrow i robienia z siebie durnia na jutube pokazujac wegatacje w lepiance z krowiego gowna.
Co do donejtow to czemu nie.. . Wplacam.
  • Odpowiedz
@Kondzio30: Jakos firm machaja,frejera i innych nierobow nie mozna znalezc!!!Ja nie popieram przekretow i mam prawo zglosic...Urzad odpowiedni sprawdzi a ze maja konta zdaje sie polskie to tym bardziej.Nie dosc ze ...oszukuja to jeszcze BEZCZELNIE KLAMIA!!!WSTYD ZEBRAC PIENIADZE ZAMIAST ZABRAC SIE ZA UCZCIWA PRACE!!PROPAGUJA PIJANSTWO I ZA TO MAM PRAWO ZGLASZAC BO MI SIE TO NIE PODOBA...Proste jak drut ..
  • Odpowiedz
@Kondzio30: frejerowi tez ktos bisnesy zniszczyl??!!!Zdolasz policzyc ile to juz ich zalozyl!!!Ludzie dali mu ponad 30 tys zl a on co zrobil z khmerka??Zaczeli sie szwendac po drogich lokalach OSZUKAL LUDZI W ROZLICZENIU!!!ty smiesz zarzucac innym ze krytykuja OSZUSTWA????!!!!!
  • Odpowiedz
@Nightshift_: niektórym się chyba wydaje, że ktoś im tutaj zazdrości "zaradności" życiowej i "bogactwa", kupowania nieruchomości na słupa oraz konieczności siedzenia w kraju trzeciego świata, bo nie ma ekstradycji i brania gówno wartych ślubów plemiennych, bo papiery się pewnie nie zgadzają.
  • Odpowiedz
@Hana1: dzisiaj cwana gapa za reżyserką siedziała jak makiem zasiał, póki ciśnienie mu się nie podniosło. Zapomniał się i zaczął nadawać z cichacza. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a co do zbiórki, na którą ludzi naciągnął, co racja to racja, podła z gapy kreatura. Jeszcze myślałem, że ten 'Raj utracony' szumnie zapowiadany przez niego będzie czymś ciekawym. Oczom swoim nie wierzyłem, jak na filmach które miały być sprzed
  • Odpowiedz
@darth_invader: ale to jest najdziwniejsze. Skad Machlajowi, Gapie i Pucinowi wzielo sie to ze ktos im czegos zazdrosci? Ze sa takimi szczesciarzami ktorzy zyja w Kambo Raju, nie placa podatkow, maja wywalone na ZUS, Sanepid i moga lezec pod palma caly rok. Machlaj w mojej opini to alko i pisze to na podstawie tego co mowil Polo Przywarski o nim. Ze nie jest dla Machlaja dobrym kompanem bo on nie pije
  • Odpowiedz