Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@g455: masakra, wiezyc sie nie chce, ale jak mówisz, jak ktoś szybko kasy potrzebuje, to może sprzedać, ale jeśli nie, to takiego Janusza może blokować, a nie pisać, ze poszlo jeszcze taniej:p
  • Odpowiedz
Ty się cieszysz, że cfano mu odpisales, wykopki plusujo, bo poszlo za 4,5, a janusz mysli, ze takie osly serio istnieją, więc będzie próbował w innych ogłoszeniach, jeszcze rozpowie wśród znajomych, że chciał auto za 10k, kupić za 5 a jakis debil sprzedal za 4,5 i tym wspaniałym sposobem te karuzela sama się nakreca ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@nexpo: no właśnie wykopki tego baita nie ogarniają :/
  • Odpowiedz
@nexpo: @Wo0cash: no i prawidlowo, gosc bedzie myslal ze sa takie okazje i bedzie marnowal czas, a ktos ogarniety w tym czasie kupi je za ~8500-9000, poswieci autu chwile uwagi, odsprzeda z zyskiem i uczciwie zarobi za wlozony czas/prace
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wo0cash: no niestety trzeba mieć mega cierpliwość by sprzedać auto. A jak już wyczają że chwilę dłużej stoi to dopiero zaczną zjeżdżać z ceny i że bez oglądania i że zaliczkę dadzą i pierdu pierdu
  • Odpowiedz
@nexpo kiedyś też sprzedawałem i ciężko szło. Jakaś debilka mówi mi, że jej facet szuka, ale nie za 10k a 2k może dać. To ja mówię, że jak jej facet, to oddam za darmo i piwo dorzucę.

Nie myślałem, że trzeba będzie tłumaczyć, że nie gadałem serio. To był koniec znajomości ;)
  • Odpowiedz