Wpis z mikrobloga

P. 26 Mieszkam w mieście pod Warszawą / Warszawa

Zgłoszenie 77088444f4f2a3c0 z dnia 2022-08-05 17:05:36

Imię: P.
Wiek: 26
Miejscowość: Mieszkam w mieście pod Warszawą / Warszawa

Kim jestem?
Hej ;)
Jestem spokojnym chłopakiem, przynajmniej tak wszyscy mówią. Introwertyk - ze znanego testu wyszło mi, że moja osobowość to ISFJ i w sumie z większością co jest tam napisane bym się zgodził, przynajmniej tak mi się wydaje. Na co dzień pracuje zdalnie w IT - nie, nie jestem programistą, trochę inna dziedzina w IT i jeszcze nie #15k - może kiedyś :) Na początku znajomości mogę się wydawać wycofany, ale zazwyczaj tak mam, że najpierw muszę tą drugą osobę bliżej poznać, żeby móc się bardziej otworzyć, chyba że od razu będziemy nadawać na tych samych falach. W kwestii poglądów jestem raczej centrystą. Wyznaję zasadę, że każdy może robić ze swoim życiem co chce i jak chce i nic mi do tego, ale żeby nie krzywdził w jakiś sposób innych osób i nie narzucał innym swoich poglądów. Bardzo cenię sobie konstruktywną krytykę.
W klubie raczej mnie nie zobaczysz, no chyba że ktoś zaciągnie mnie tam siłą albo tak potoczy się wypad na miasto, że tam trafię. Preferuję raczej miejsca takie jak pub/ bar gdzie można napić się piwka, zapalić może Shishę i względnie normalnie porozmawiać. Nie mam też nic przeciwko dużym imprezom w plenerze, koncertom czy jakimś ciekawym wydarzeniom. Nie mam problemu, żeby do kogoś zagadać spytać się o coś albo załatwić jakąś sprawę, jak to niektórzy piszą, że introwertycy mają z tym problem. Jeśli ktoś mnie o coś poprosi i mam wolny czas bardzo chętnie tej osobie pomogę.

Wygląd
Mam jakieś 180 cm wzrostu i 87 kg wagi (lekki brzuszek, ale stram się schudnąć), niebieskie oczy, lekki zarost, czarne włosy no i zakola. Lubię ubierać się tak, żeby było mi wygodnie i przewiewnie, czyli ubiór raczej normalny.

Zainteresowania
Staram się spędzać czas aktywnie. Bardzo lubię spacerować, przejść się w jakieś nowe miejsce, do parku czy po prostu przejechać się do innego miasta pozwiedzać. Na rowerze też chętnie jeżdżę, ale chwilowo nie mam swojego. Jestem otwarty na każdą formę aktywności na zewnątrz, którą można robić we dwójkę. Może Ty robisz coś ciekawego w co mógłbym się wkręcić? :P
Jeśli już nie jestem na zewnątrz, a siedzę w domu to zazwyczaj albo oglądam coś na necie albo klikam w jakieś gierki, choć teraz już dużo mniej niż kiedyś albo staram się uczyć nowych rzeczy do pracy, choć ciężko mi się czasami zabrać za naukę, bo jest tyle innych rzeczy do roboty :D
Nigdy nie odmówię obejrzenia dobrego filmu albo serialu. Moje ulubione kategorie to dramat/horror/wojenny/thriller, czy jakaś komedia na odmóżdżenie. Te nowe filmy S-F albo o super bohaterach jakoś mi nie siadają, bardziej lubię stare filmy jak np. "Obcy" czy stare części "Gwiezdnych Wojen" z tej kategorii.

Czego oczekuję?
Nie nastawiam się na związek na już, raczej oczekuje kogoś z kim będzie można fajnie spędzić czas czy też po prostu porozmawiać, a coś więcej może przyjdzie po czasie. Oczekuję otwartej głowy i osoby, która jeśli coś jej nie pasuje to mi to zakomunikuje, żebym nie musiał się domyślać. Fajnie jakbyś czymś się zajmowała albo dążyła do jakiegoś celu, jeśli tylko leżysz i pachniesz to raczej się nie dogadamy.
Wygląd nie jest dla mnie aż tak bardzo ważny - dbaj o siebie i nie bądź tak jak te kobiety, które można zobaczyć w różnych reportażach z USA, a będzie ok. Bardziej cenię w kimś charakter i stosunek do drugiej osoby, niż sam wygląd.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Coś co obojgu nam się spodoba. Może to być wypad do miejscowości nadmorskiej i spacer po plaży przy zachodzie Słońca, czy po prostu obejrzenie razem ciekawego filmu w zaciszu domowym. Ważne, żebyśmy się razem czuli szczęśliwi w danym momencie.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
Ślub (religijny nie jestem) i dziecko może kiedyś.
Nie palę papierosów i tego bym też oczekiwał od drugiej osoby. Od czasu do czasu jedynie lubię w towarzystwie zapalić Shishę. E-papierosy mi nie przeszkadzają, przynajmniej tak nie śmierdzą jak te normalne fajki.
Alkohol piję rzadko, czasami piwko dla ochłody, a jak już coś mocniejszego to na imprezach rodzinnych albo domówkach.

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonymieszkamwmiesciepodwarszawa/warszawa #mirekszukamirabelki