Wpis z mikrobloga

Szanowni Państwo, kochany tagu, drodzy chłopi.
Witam Was serdecznie na tej uroczystości.
Z pewnością nasz nieodżałowany kompan @zero_dwa byłby dziś bardzo szczęśliwy, gdyby mógł Was wszystkich teraz zobaczyć.

Zebraliśmy się tu wszyscy by z uhonorowaniem pożegnać naszego bliskiego przyjaciela, ale i również filantropa, współmęczennika a przede wszystkim przegrywa...

@zero_dwa był dla mnie wzorem do naśladowania. Już jako mały przegryw pragnąłem być taki jak on. Gdy miałem konto na wykopie dopiero 3 miesiące, czytałem jego posty do porannego monsterka.
Był on tagowiczem niezwykłym, a jego niezwykłość przejawiała się każdego dnia w drobnych gestach. Bardzo chętnie pomagał potrzebującym i udzielał się charytatywnie na tagu #blackpill #p0lka #incel , krzywda innych przegrywów nigdy nie była mu obojętna.

Liczne osiągniecia na wykopie za dokonania z wystawianiem kobiet na tinderze, jakie zgromadził przez całe życie potwierdzają, że był on człowiekiem zorganizowanym, ambitnym i pełnym energii do działania.

Wszystko to, o czym wspomniałem sprawia, że dziś jest mi szczególnie trudno pożegnać się z @zero_dwa. Jego odejście napełnia mnie żalem i smutkiem, jak i zapewne cały tag boży...

Kieruję do Was wyrazy wdzięczności za obecność w tej uroczystości pogrzebowej. Proszę, byście mieli w pamięci naszego nieodżałowanego @zero_dwa ...

Zapalmy świeczkę w komentarzu, uhonorujmy go minutą ciszy i plusem przy tym wpisie, celem ukazania obecności na ceremonii i chłopskiego zjednoczenia.

Tak jak niegdyś rzymski gladiator Maximus, tak dziś @zero_dwa odchodzi z tego świata, ale z nami zostaniesz na zawsze!-"TERAZ JESTEŚ WOLNY!".

#przegryw
GlenGlen12 - Szanowni Państwo, kochany tagu, drodzy chłopi.
Witam Was serdecznie na ...
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GlenGlen12: Chciałbym tylko dodać, że @zero_dwa stał się ofiarą prześladowań na przegrywach. Niczym niegdyś Żydzi byli obwiniani za kryzys ekonomiczny w Niemczech, tak dzisiaj administracja portalu wykop obwinia mirków spod tagu #przegryw za co raz gorsze wyniki finansowe. Kiedy prześladowania się skończą? Czy przegrywy zostaną zagazowane i spalone w kominach poznańskich serwerowni? Czy święte tagi zostaną zabanowane jak na lewackim reddicie? Przekonamy się niebawem...
  • Odpowiedz