Wpis z mikrobloga

@nicalibres: nie cierpię kasz, grubego makaronu, langosza, łazanek i wszystkich potraw mieszanych z owocami (same.owoce kocham) np rolada ze śliwką, pizza z ananasem, ser z żurawiną itp itd
  • Odpowiedz
@nicalibres: mleko, lubię przetwory mleczne sery,twarogi,jogurty i inne, ale mleko mnie jakoś obrzydza. Na dodatek niedawno się dowiedziałem (dowiedziałem się niedawno ale miałem od dawna) że mam nietolerancję na laktozę, mleko bez laktozy smakuje dziwnie i za słodko, mleka roślinne są drogie i niesmaczne i rzeczy się gorzej z nimi mieszają i są samymi węglami praktycznie.
  • Odpowiedz
Temat przerabiany milion razy - jak wam w młodości coś gotowali niesmacznie to teraz tego nie lubicie, nawet jeśli potrawa jest popularnie uwielbiana. Mi mama robiła taką mokrą pizzę, więc długo pizzy nienawidziłem i dopiero na początku liceum ogarnąłem że pizza jest pyszna jak się ją dobrze przygotuje XD

Mi smak każdy pasuje, o ile potrawa jest zrobiona poprawnie. Bo całą potrawę można zepsuć konsystencją czy np. obtoczyć rybę ciastem a potem
  • Odpowiedz
Chyba wszystkie możliwe żarcie tu trafiło, nawet te które lubię. ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ale od siebie bym dodał wszelkie żarcie z kurczakiem, co nie zabija jego smaku. Nie wiem, dla mnie to mięso smakuje tak dziwnie, a ryzyko chrząstki jest spore. ( _)
  • Odpowiedz
Surowe pomidory, moi najwięksi wrogowie () niech je piekło pochłoni


@Wrzoskoowna: Niemożliwe że nie lubisz pomidora na pewno na pewno jakieś gówno jadłaś serio jakie schizy co ty gadasz złe jadlas. Powie ci, zle jadlas inne spróbuj a ja ci załatwie inne, nie da się nie lubić pomidora, co ty gadasz inne musisz spróbować bo różne są
  • Odpowiedz
  • 0
@Atx0937 Akurat te konserwy na górze to są bardzo dobre w składzie. Chemii brak. Można nie lubić, ale nie wkręcamy że to jest podłe żarcie z definicji.
  • Odpowiedz