Wpis z mikrobloga

Cześć Mirasy
2 lata temu przez rok czasu, pracowałem w wentylacjach I klimatyzacjach, strasznie spodobała mi się ta praca i zastanawiam się skąd czerpać wiedzę i praktykę?
może ktoś polecić jakieś kursy?
Tu na Islandii szukam czegoś,ale z moim doświadczeniem i językiem islandzkim na poziomie: kali jesc i kali pić, trochę słabo.
Za rok przeprowadzam sie do Szwajcarii, chciałbym właśnie tam, szukać pracy w tym zawodzie,widzę po ogłoszeniach,że jest masa ofert.
Niestety przez moje lenistwo i głupotę z czasów gdy byłem młody nie skończyłem liceum,także studia odpadają, myślę na jakimiś kursami,albo może jakaś szkola dla dorosłych.
Ktoś coś wie??
Dzięki za info i życzę miłego dzionka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#klimatyzacja #wentylacja #pracbaza #islandia #budownictwo
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@dzieju41 Wiem,ukończyłem kurs podstaw islandzkiego i znam dużo słówek,napisałem że za rok się przeprowadzam, a chciałbym wykorzystać ten czas na zdobycie doświadczenia w wentylacjach I klimatyzacjach.
  • Odpowiedz
@Berardus: Najwięcej wiedzy i praktyki zdobędziesz pracując w takiej firmie. Sam raczej się nie doszkolisz bo i kursy kosztują sporo $ i po nich też nie będzie tak, że firma zobaczy certyfikat i weźmie Cię z ulicy.
@sikalafou coś wrzucił z dupy, chyba Cię nie czytał wcale...
  • Odpowiedz