Wpis z mikrobloga

Z ciekawszych news siatkarskich dzisiejszego dnia :

1. Micah Ma'a zrywa kontrakt z GKS Katowice mino że umowa obwiązuje do 31.05.2023. Najprawdopodobniej jest to spowodowane tym że dostał lepsza propozycje z Turcji a Katowice nie zgodziły się pójść mu na rękę. CYRK ( ͡° ʖ̯ ͡°)
https://siatkowka.gkskatowice.eu/n/oswiadczenie-gks-gieksa-katowice-s-a-1

2. Osłabienie Brazylii przed MŚ, ze składu wypada Isac Viana Santos. Środkowemu bloku wysypały sie placy. W jego miejsce powołano Leo (nie Messi ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

#siatkowka
  • 10
sobie będzie poczynał w PlusLidze.


@Arw165: piłeczka leży po stronie PZPS i tego aby wywierała presje na CEV aby w takich sporach zawsze bronić interesów klubu.
Ja jestem za opcją: podpisałeś kontrakt to masz go zrealizować albo spłacić jak nie, wypad z europejskiej klubowej siatkówki oraz zamkniecie możliwości gry w zawodach międzynarodowych (klubowych i reprezentacyjnych).
@kokos580: Case T. Sander mnie ciekawy bo do końca nie wiadomo co z tego wyszło tzn czy Skra dostała jakaś kasę? W Sander niby na hali nie pogra ale gra jako profesjonalny zawodnik plażówki, jak się wymiksował z wypłaty odszkodowania to Skra prócz satysfakcji zablokowania mu licencji nic nie ma.
a jak Clevnot zerwał kontrakt w Turcji


@Adzal: Czy zerwał czy sie poukładali? Tine Urnaut zwiał do ruskich ale kasę z odszkodowania JW dostało. W przypadku Micah Ma'a póki co rysuje sie scenariusz Sandera.
@Ice_Glaze: Trevor Clevnot zerwał kontrakt z Ziraat Bankasi Ankara.
Wcześniej Jastrzębski składał propozycje prezesowi Jankowskiemu o wykupie Defalco. Z tego co wiem Jastrzębski proponował milion złotych.
Prezes Jankowski się nie zgodził.