Wpis z mikrobloga

@uwielbiamnalesniki: Znam te muchy, nie widziałem nigdy o nich żadnych informacji ale są jebnięte. Przez dzień siedzą jak naćpane na ścianach i sufitach nie latając, a jak tylko zobaczą, że leżysz zaczynają latać ociężałe. Jak udupcą to jest pół nogi/ręki sine i swędzi jak 30 ugryzień komara
  • Odpowiedz
@CentrykT800: O, o, o jakby coś takiego! Zwykle nie widziałem z tak bliska więc na zdjęciach wydaje mi się bardziej kolorowe ale bardzo możliwe! Wlecą Ci do mieszkania w 10 albo lepiej i siedzą poukrywane najchętniej na czarnych meblach/kolumnach itd. Dopiero jak idziesz spać i gasisz światło to się zaczyna.

Edit: @CentrykT800 szukając po nazwie chrysops znalazłem cos takiego i to odpowiada temu z czym miałem do czynienia. Najgorsze gówno w
spnt - @CentrykT800: O, o, o jakby coś takiego! Zwykle nie widziałem z tak bliska wię...

źródło: comment_1659682294ol0PBWpkORgRxo027rRNsO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@spnt: W ogóle #!$%@? nie dość ze mamy kilka ciepłych dni (powyżej 30 stopni rozumiem jako ciepło) w ciągu roku, to jeszcze wysyp tego gowna latającego i gryzącego. W takiej Hiszpanii czy Chorwacji ani razu mnie nic nie #!$%@?, nawet komar. Trzeba stad #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@spnt: A weź nic nie mów! Gówno zasrane. W lesie i ogólnie w plenerze tego pełno. A jak użre to kilka dni spuchnięte i swędzi. I tak - są takie bardziej kolorowe (jakby źółto-zielone).
  • Odpowiedz
@CentrykT800: Nie wiem ile komarów musiałoby ugryźć w jedno miejsce, żeby swędziało tak jak po ugryzieniu tego syfu. Po końskiej mnie tak nie bolało i nie swędziało.
  • Odpowiedz
@uwielbiamnalesniki: weź allegre czy tam clatre coś na alergie i smaruj to jakąś maścią na ukąszenia (w aptece powiedz że chcesz maść na ukąszenia). Mojej różowej jak końska ugryzła to spuchła cała noga i clatra pomogła razem z maścią na ukąszenia.
  • Odpowiedz