Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Dlaczego HR to taki cyrk ? Wszystko fajnie zdał Pan testy, wykształcenie ok, ale wpisał w cv uprawnienie, którego nie wymagamy do stanowiska, gdzie na rozmowie stwierdził Pan, że jest w trakcie uzyskiwania uprawnień, ale lubię się #!$%@?ć do ludzi i stwierdzić próbę kłamstwa bo nie było dopisanego zwrotu lub myślnika w trakcie uzyskiwania papierów państwowych. Najlepsze sama zarzuca mi coś gdzie ją złapałem na kłamstwach pokroju: braku realizacji terminów, braku udzielenia odpowiedzi w czasie i siebie łatwo rozgrzesza i przeprasza, ale do mnie to tylko aby się #!$%@?ć i nawet stwierdza że może faktycznie się #!$%@?ła, ale jak już tak załatwiła to basta i koniec. Najciekawsze jest to że oferują grosze na umowę śmieciową i #!$%@? #!$%@? się o kawałek zwrotu w CV jakby to były jakieś wybory do sejmu

#januszex #janusz #neet #bezrobocie ##!$%@? #polska #rynek pracy

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62ec04ad3417104db36f0653
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 12
  • Odpowiedz
@straszny_kameleon: a to trochę słabe, bo ja np. mam gościa w pracy którego nie lubię, ale jest fachowcem w tym co robi, zna się na rzeczy jak nikt inny i rozmawiamy ze sobą prawie, że tylko służbowo. A mimo naszej osobistej niechęci do siebie, współpracujemy i dzielimy się wiedzą.

Jest starym bucem i ignorantem, ale to ma go wykluczyć z pracy bo "kadra go nie lubi"?
  • Odpowiedz
@straszny_kameleon: ok jest fachowiec, ale co jeśli szukał bym innej roboty i Pani z HR by go nie polubiła na rozmowie?

"świetnie ma Pan w tej branży 20 lat doświadczenia, spełnia Pan wszystkie wymagania, ale ... nie polubiłam Pana,. Nara"

Panie z HR gówno mają do lubienia bo to nie one będą z tymi ludźmi pracowały.
  • Odpowiedz
@de_fekacja: Jesli masz do wyboru x kandydatow, to prędzej robotę dostanie fajny gość, z ktorym mozna złapać kontakt niz jakiś bardziej doświadczony gbur. Oczywiście w sytuacji, gdzie można "przebierać" między kandydatami. Zupełnie inaczej wygląda rekrutacja prawdziwych fachowców - to juz nie Panie z HR robią. One mogą co najwyżej przesiać CV. Świat jest brutalny - w 90% przypadków, jesli jest dwóch podobnych doświadczeniem kandydatów, robote dostanie ten przystojniejszy/ładniejsza. Charakter jest mega
  • Odpowiedz
@straszny_kameleon: ja wiem, że to tak wygląda tylko mnie to #!$%@?, że najpierw musisz być milutki dla Pani z HR.

no takie łapanie haków na dzień dobry to też jest strzał w kolano. chociaż miałem podobną sytuację na rozmowie, gdzie rekruter (było 2 gości) zaczął mnie obrażać, w postaci podś#!$%@? itd. (moje wykształcenie, a mój zawód to 2 różne bajki, ale co poradzę takie życie ;) przebranżowiłem się na robotę lepiej
  • Odpowiedz
BogatyMagik: @straszny_kameleon @AnonimoweMirkoWyznania

Tak jestem konfliktowy ponieważ przyłapałem rekruterkę na kłamstwach, które należy piętnować i robią z PL rynku pracy ściek i nie toleruje oszczerstw pod swoim adresem. Tak ściemniam za 1 zwrot w CV gdzie nawet przypadkiem mogło nawet nie zedytować dokumentu, ale co tam na stos( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepiej być uległym i jeszcze se nasrać na ryj jak ludzie was w #!$%@? robią co
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: jeśli jesteś świeżynka, to więcej pokory i może w końcu cię ktoś przygarnie. To nie ty stawiasz warunki, bo nie masz podstaw - takich jak ty jest pełno. Jakbyś był fachowiec, to wtedy inna rozmowa, ale jeśli jesteś nowicjusz, to nie sraj wyżej niż dupę masz. No chyba, że chcesz do końca życia być zarozumiały i... bezrobotny.
  • Odpowiedz