Wpis z mikrobloga

  • 0
Mireczki szukam roweru. Aktualnie jeżdżę na riverside z Decathlonu w bieda wersji ale rozglądam się za czymś z amorkiem ze względu na częste jazdy po różnych wertepach no i brakuje trochę przełożeń. Trasy robię różne 60-100km zazwyczaj lasy/łąki asfalt może jakieś 30%. Myślałem o Giant roam disc 1 ale cena trochę kosmiczna bo dochodzi już do 5k. Co doradzicie w budżecie do ok 4k? Myślałem nad czymś crossowym. #rower
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rodzer: jeśli fajnie ci się jeździ na riverside, za 3200 zł możesz najmocniejszy wariant riverside (920) z napędem sram 1x11, hydraulicznymi hamulcami i powietrznym amorem dostać
  • Odpowiedz
@Rodzer: nie wiem. rowery dzielą się na takie którymi nikt nie jeździ i takie na które się narzeka. Ja mam riverside 500 i dla mnie już mechaniczne hamulce w zupełności wystarczają. a przerzutka działa. też mnie ten riverside 920 kusi ale mój rower jest w zbyt dobrym stanie jeszcze żeby się go pozbyć. czekam aż ktoś mi go ukradnie albo pęknie rama żebym miał wymówkę
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@haxx haha. Ja swój właśnie oddałem na serwis. Ogólnie chce zmienić bo mam zamiar robić jakieś dłuższe trasy a myślę też o jakim wypadzie na np. 2 dni.
  • Odpowiedz