Wpis z mikrobloga

  • 4
@Majronn Miej na uwadze, że te megane mają poprawione skrzynie dopiero jakoś od połowy 2017 roku. No i obsługa multimediów to istny dramat. Ale porównując te dwa silniki, to zdecydowanie Renault, bo ten w bmw nie ma dobrej opinii i nie jedzie.
  • Odpowiedz
@Majronn: Panie, BMW to się zaczyna od modelu nr 2 i silnika o pojemności 3l.
Reszta to cope ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bierz Megankę. Po prostu.
Swoją drogą ktoś wspomniał już o silniku i ma rację. Warto zawsze wcześniej sprawdzić dokładnie opinie o silniku, bo to najważniejsze.
  • Odpowiedz
@Majronn: Ciekawe co tutaj mówią o tym silniku bo ja slyszalem ze jest to wlasnie jeden z najbardziej udanych jednostek. Nie pali mało bo jest rwd ale daje radę.

200 koni w Renault to jednak duza różnica. Pewnie bedzie tez tansze w utrzymaniu

Jak chcesz sie pobawić co mozesz poszukać ten hyundai i30N
  • Odpowiedz
  • 0
@cwlmod XD Wszędzie odradzają, ale ty słyszałes że polecają. Akurat u siebie w pracy kupuję auta i przede wszystkim mam nie brać tych motorów, bo to dramat.
  • Odpowiedz
  • 0
@Majronn Przede wszystkim 3 cyl. od bmw. Z resztą w bmw mało które silniki są naprawdę udane. Ale poczekaj na odpowiedź osób, które są bardziej obeznane w motorach bmw.
  • Odpowiedz
@Majronn: > Śmiało proponuj, wciąż szukam, budżet 100k
Pomyślałem, że Skoda Octavia byłaby dobrym wyborem, ale wszedłem w konfigurator i sprawdziłem ceny.
Tam się cena od 100k to nawet nie zaczyna...
Szczerze to nie potrafiłbym doradzić przy takim budżecie, bo same gówno kompakty i inne szroty są dostępne w takim budżecie.
Chyba zostają tylko używki-okazje od zdesperowanych ludzi z kredytami hipotecznymi ;)
  • Odpowiedz