Wpis z mikrobloga

Uwaga, aktualizacja z frontu.

Opis podmiotu na moim celowniku:
Cena z okresu pompy: 505k
Powierzchnia: 53.5m2
Rozkład: bardzo przyjemny, podoba się dla mnie!
Odległość od rynku komunikacją: ~15 minut
Opis: rynek pierwotny, drugie piętro, widok na zielone, blok już stoi i deweloper zachęca do zakupu

Cena teraz: 430k

A co mi tam, zadzwoniłem do Pani, Pani ucieszona, mówię, że interesuje mnie blok przy ulicy takiej i takiej i mówię, że widzę tutaj cenę 430k i czy aktualne. A Pani mówi, że pewnie i że ma dla mnie dobrą wiadomość, bo może jeszcze dorzucić dodatkowe 5% promocji.

Brać czy nie brać koledzy? Oczywiście zakup 100% za gotóweczkę. Badam nastroje.

Aha i naganiacze - proszę o definicje tego waszego SZROTU - czy ten budynek kwalifikuje się do waszej definicji SZROTU? Proszę o dokładną definicję i warunki konieczne, aby zakwalifikować coś jako szrot, bo mam przeczucie, że dla was "szrotem" jest jakieś 70-80% rynku - wszystko poza 1 km od centrum i "premium" ;D

#nieruchomosci #mieszkanie #kredythipoteczny

Czy brać czy jeszcze czekać i polować dalej?

  • BIERZ teraz 40.2% (43)
  • POCZEKAJ będzie jeszcze taniej 59.8% (64)

Oddanych głosów: 107

  • 28
  • Odpowiedz
@Xyz-123: że nie ma żadnych promocji i nikt nie schodzi z ceny i to niemożliwe, żeby było taniej? To łap kolego UWAGA - WARSZAWA CENTRUM, masz mapkę ( ͡° ͜ʖ ~)

Możesz z resztą sobie poszukać sam na innych rynkach: zametr.pl

Bierz mieszkanie albo czekaj kolejne lata jak twoim koledzy spadkowicze xd


@Tomahawkkk: masz 100% racji, w końcu trzeba pociągnąć za spust.
haha123 - @Xyz-123: że nie ma żadnych promocji i nikt nie schodzi z ceny i to niemożl...

źródło: comment_1659625759YMMwaA4IEFyI66VPGYcNEI.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@haha123: Jakiej definicji oczekujesz po dwóch zdaniach nie wiadomo gdzie xD Przechodząc do samego pytania, jeżeli spełnia wszystkie wymagania i rzeczywiście taki rabat dostałeś to bierz albo czekaj tylko żebyś potem nie płakał na tagu przez kolejny rok bo odjechało. Jak z giełdą - jak ktoś chce trafiać same dołki to jest idiotą.
  • Odpowiedz