Wpis z mikrobloga

Kurła kojarzycie Adiego Nowaka z Żalna? Co tam sie ostatnio o--------a to ja nawet nie, chłop wyszedł z więzienia troche ponad tydzień temu i już chyba 3 zakupy za 2k zrobił xD Chlebów n------e w lodówce, że światła nie widać, co najmniej jakby nimi bydło miał karmić. Do tego pewnie zaraz go znowu zamkną za wysyłanie zdjęcia petardy do małolatek ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo inne błyskotliwe wyczyny. Coś pożytecznego przydałoby się zrobić, np zrzutkę na kurs czytania to może więcej by kumał z listów od fanów które tak ostatnio dostaje XD.

Kolejne zakupy za 2.5k : LINK
Historia dlaczego trafił do pierdla: LINK
Historia o wysyłaniu wiadomo jakich filmików do małolat: LINK

#zalno #adriannowakzalno
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@r00t9six: moja teoria na temat tego skąd ma hajs na takie zakupy jest taka: żyje z socjalu i benefitow, coś odwali idzie na wakacje do więzienia, naje się, pospi. A przez ten czas hajs odkłada się mu na koncie.
  • Odpowiedz
@Pierona: tam cała rodzinka do wykarmienia, i pewnie wszyscy na socjalu lecą. Nie wiem jak to dokładnie u nich funkcjonuje, ale spodziewałbym się, że skoro jest w więzieniu to raczej socjale / renty są zawieszone. W każdym razie, nikt tam w tej rodzinie chyba nie ma więcej niż 60 IQ, patrząc na te filmiki, a 2 lodówy z------e po korek, zwierząt od c---a i 2 fury w garażach xd.
  • Odpowiedz