Wpis z mikrobloga

@Rad-X: W zagranicznych produkcjach to stały zabieg, że po piciu alko ktoś wsiada za kółko, natomiast Polacy to za głupi naród, lepiej zakazać całkowicie niż pozwolić na picie lampki wina do kolacji, bo się debile będą tłumaczyć, że te 3 promile to po kolacji w restauracji.
  • Odpowiedz
@Rad-X: Akcja działa się w Scranton, czyli w stanie Pensylwania. Według wikipedii można w nim jeździć jeśli alkohol we krwi wynosi 0.08%. Więc w sumie, po takiej butelce mógłby jechać :D

Pennsylvania's maximum blood alcohol level for driving is 0.08% for persons at or over the age of 21
  • Odpowiedz
W zagranicznych produkcjach to stały zabieg, że po piciu alko ktoś wsiada za kółko, natomiast Polacy to za głupi naród, lepiej zakazać całkowicie niż pozwolić na picie lampki wina do kolacji, bo się debile będą tłumaczyć, że te 3 promile to po kolacji w restauracji.


@piamater: Może czas skończyć z komunistycznym #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Mopek666: jakby ci pijany śmieć prawie matkę zabił jadąc autem to też byś prezentowała takie "komunistyczne #!$%@?". Dla mnie Polacy to zbyt durny naród żeby pozwolić pić cokolwiek przed jazdą autem i mam prawo do takiego zdania.
  • Odpowiedz
jakby ci pijany śmieć prawie matkę zabił jadąc autem to też byś prezentowała takie "komunistyczne #!$%@?"


@piamater: A co ma jedno do drugiego? Tak się przypadkiem składa, że nie matkę tylko ojca zabił im pijany śmieć w aucie. W innych krajach nie ma pijanych kierowców?

Dla mnie Polacy to zbyt durny naród żeby pozwolić pić cokolwiek przed jazdą autem i mam prawo do takiego zdania.


Prawo masz, nie znaczy to
  • Odpowiedz
@Mopek666: jak dla ciebie jedno do drugiego nie ma nic, to chyba nie mamy o czym rozmawiać. Nie pytałam się ciebie również o to czy moje zdanie jest rozsądne bo mam w dupie co na ten temat myślisz. Skoro sama przeżyłaś taką tragedię w rodzinie i jeszcze uważasz, że przyzwolenie na jeżdżenie po alkoholu jest ok to nie mam więcej pytań i zastanów się czy przy takich poglądach masz prawo
  • Odpowiedz
w rodzinie i jeszcze uważasz, że przyzwolenie na jeżdżenie po alkoholu jest ok


@piamater: Oj słoneczko... Mogłabyś przekopiować fragment mojej wypowiedzi w którym to napisałem? Polecam zacząć od czytania ze zrozumieniem

mam w dupie co na ten temat
  • Odpowiedz