Wpis z mikrobloga

Ponawiam posta kierowanego do oglądaczy chińskich bajek i osób dotykających swojego siusiaka w celu osiągnięcia przyjemności, ponieważ poprzedniemu się zniknęło. Już rozumiem dlaczego #moderacja to cepy.

Rozpoczynam serię dedykowaną dla was. Będę wrzucał ciekawe podcasty, książki, blogi i inne takie te, dzięki którym wasz mizerny byt może nabierze kolorów, i za jakiś czas przeistoczycie się w pięknych normików ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

Na pierwszy ogień idzie książka Dopamine Nation -> https://www.youtube.com/watch?v=F-HDYRgZel0

Polecam sobie ją kupić za 100zł.

#przegryw #neet
  • 4
@cyk_w_komkuter: czemu poprzedni wpis został usunięty, akurat pisałem komentarz xd
Filmik spoko, dobre i to na początek, ale nie zrobi to z nikogo normika xD ja np. przestałem grać w gry 2 miesiące temu i nie czuję, żeby moja życie się jakkolwiek polepszyło/zmieniło
@cyk_w_komkuter: Praktycznie nie mogę nic czytać, bo moje myśli ciągle mi przeszkadzają. Próbuję czytać jakąś książkę psychologiczną to mi zajmuje 7 godzin wicia się na krześle, żeby przebrnąć przez 10 stron (wczoraj). To samo z filmami, ciąglę musiałbym pauzować