Wpis z mikrobloga

Moderacja atakując święty tag gryzie rękę, która ją karmi.
Zobaczymy kto wam tu bez nas na portalu zostanie jak nas zbanujecie.
My ty jesteśmy VIP i MVP a ludzie od lat siadają niczym przed telewizorami by śledzić nasze losy.
Hajs z reklam przestanie się zgadzać jak zostanie tu kółko wzajemnej tęczakowej adoracji to zobaczy jacy mądrzy będą.
#przegryw
  • 20
  • Odpowiedz
@Nieznajomy_U_Bram: nie jestem przegrywem, tych wymienionych nie kojarzę

Napisze tak, Adminom zaczyna przeszkadzać lub mniejszy hajs się zgadzać przez to że portal jest kojarzony z przegrywem i prawicowymi/szurskimi treściami. Mimo ruchu jaki generujecie nie daje im tego czego oni oczekują, czyli kasy od reklamodawców. Bo reklamodawcom wstyd jest zamieszczać reklamy na tym portalu.

Nawet na wiki jesteście opisani
Lukardio - @NieznajomyUBram: nie jestem przegrywem, tych wymienionych nie kojarzę

...

źródło: comment_16595912929pqUIfIGRN2AbzHbpIpOfi.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Adminom zaczyna przeszkadzać lub mniejszy hajs się zgadzać przez to że portal jest kojarzony z przegrywem i prawicowymi/szurskimi treściami.


@Lukardio jakkolwiek mi się nie podoba mizoginia tak cenzura nie jest fajna.
  • Odpowiedz
My ty jesteśmy VIP i MVP a ludzie od lat siadają niczym przed telewizorami by śledzić nasze losy.


@Nieznajomy_U_Bram: XD

powiem CI coś, ludzie maja was w dupie, bardziej wzbudzacie politowanie i żenadę, a od jakiegoś czasu niektórzy piszą tu takie wysrywy ze się za głowę człowiek łapie jak dorosły chłop może myśleć w ten sposób.
  • Odpowiedz
@Nieznajomy_U_Bram: sobie to przekalkulowali że przez waszą twórczość, mają złą opinie i sporo wartościowych użytkowników odeszło.


@Lukardio:

Tego nie wiadomo. To raczej myślenie życzeniowe, znajdowanie przyczyny własnych niepowodzeń u innych.
Tak przegryw był od wielu lat i nie był nawet zauważany, a
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Lukardio:

nie znam przegrywa z nueropy


A print screen? Przecież gość był klasycznym przykładem incela bez życia, z miasta powiatowego, który liczył że na studiach w Łodzi wyjdzie z przegrywu, ale nic to nie dało bo nie miał znajomych mimo mieszkania w akademiku, wtedy też zaczął udzielać się w tematach politycznych bo wcześniej jedynie raz na jakiś czas wstawił jakiś mem o narodowcach walących się w dupę. Potem go z
  • Odpowiedz