Wpis z mikrobloga

#perfumy Dobra Koledzy, od nowa...
To co się dzisiaj działo w House of Merlo to ja nawet nie. "Facebookowe" grupy perfumowe rozwaliły system. Towar schodził "na pniu". Co wrzuciłem jakąś pozycję do koszyka to za chwilę się okazywało, że już brak na stanie ¯\(ツ)_/¯ , Trochę wcześniej czytałem nt. zapachów Lorenzo Pazzaglia, oglądałem filmiki na YT z recenzjami i w większości były bardzo pozytywne ale tego się nie spodziewałem. W związku z powyższym usunąłem poprzedni wpis, ponieważ uznałem, że nie ma sensu zbierać chętnych na zapach, którego później nie uda się kupić (Blood Smoke już koło południa out of stock). W takiej sytuacji, żeby nie robić zbędnego zamieszania, kupiłem 3 flaszki (z jeszcze dostępnych) i "skrobię" posta na nowo. Wołam Mirków, którzy złożyli deklarację pod poprzednim z prośbą o zweryfikowanie - @bob_wylan_stone2 @messi456 @korbuzz @SaintLazarus oraz @Corttezo
Jak nie uzbieram chętnych na #rozbiorka to najwyżej będę żarł gruz do końca miesiąca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Aha, ważna informacja na koniec_: jednak udało się wynegocjować rabat - nowa niższa, facebookowa cena to 11,90 PLN/ml
Poniżej lista "lecących" do mnie zapachów - polecam "obczaić' na fragrze w szczególności Evil Angel (zapowiada się obiecująco):
1. Lorenzo Pazzaglia Van Py Rhum Extrait;
2. Lorenzo Pazzaglia Sex Sea Extrait;
3. Lorenzo Pazzaglia Evil Angel Extrait.
Standardowo: szkło 2,5 PLN (3, 5, 10, 15, 20ml). Wysyłka - każda forma (do dogadania).
Aha po raz drugi, wykorzystam dekantowe błogosławieństwo i otaguję #bydgoszczvxprzestanmiportfelprzesladowac
ZnUrtem - #perfumy Dobra Koledzy, od nowa...
 To co się dzisiaj działo w House of Me...

źródło: comment_1659551849qR4f3lleyor0nAgVr3XtRd.jpg

Pobierz
  • 18
@messi456: @korbuzz: @Corttezo: @dmnbgszzz: @SaintLazarus: @bob_wylan_stone2: @nihilistyczna_paruwka: @cichyasik: @drobne_na_taryfe: @LeMarc Piątek, piąteczek, piątunio!!! A weekend zapowiada się pachnąco/pracująco/rozbiórkowo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zapachy Lorenzo Pazzaglia już u mnie. Napiszcie proszę w prywatnej wiadomości jaka forma wysyłki Was interesuje i lecimy z tematem.
PS. Na pierwszy ogień "poszedł" Sex Sea (grzeje dzisiaj na maxa). Jestem kilka godzin po aplikacji więc
ZnUrtem - @messi456: @korbuzz: @Corttezo: @dmnbgszzz: @SaintLazarus: @bobwylanstone2:...

źródło: comment_1659700585HMQsZmHEm6G4gh8Dvh2uWg.jpg

Pobierz