Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jakies fajne proste nie strome trasy w tatrach?
Dziewczyna ma slaba kondycje i chciala mnie zabic za wycieczke z buta na kasprowy od strony gąsinicowej ()

#tatry #gory
  • 30
  • Odpowiedz
@Kashi66: To jak ona nie czuje tego do gór i ma słaba kondycję to może wy lepiej w dolinach zostańcie. Zabierz ją do Kościeliskiej, Chochołowskiej, wąwóz Kraków, hala stoły, Strążyska, wielka polana małolacka, przysłop miętusi, siklawica, Sarnia skała, Gąsienicowa
  • Odpowiedz
@Kashi66: oj nie, mąż mojej koleżanki (bez kondycji) chciał ją zabić właśnie za podejście do Piątki, to najwyżej położone schronisko w Polsce. Wyżej mirki dobrze radzą.
  • Odpowiedz
@Kashi66: Easy, ale jak ma ci narzekać i co chwilę się zatrzymywać to sam przemyśl. Moja różowa kompletnie nie nadaje się w góry, ale chce z tym,że ja nie chcę iść z nią i zatrzymywać się co 5 minut bo ona nie da rady i iść jak ślimak. W tym roku sobie szpiglas wymyśliła, ta jak ona na malolaczniak to mało ducha nie wyzioneła a z powrotem przed zmierzchem nie zdążyliśmy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ziemniak43212: moze ja na rowery jednak zabiore na chochołowska z zakopanego ( ) mielismy isc z kuznic na czerwone wierchy przez gąsienicową i kasprowy ale na kasprowym musielismy zjechac bo sił brak i czasu brak
  • Odpowiedz
@Kashi66: ty ją znasz lepiej, ale jak na Kasprowy było jej ciężko, to nie wiem czy ci podziękuje za tę wycieczkę ;) Albo chociaż zrób jej dzień przerwy na relaks w jakiejś dolinie i dopiero.

Jak chcecie na Czerwone, to może przez Halę Kondratową, do schroniska to jest spacerek, dopiero na przełęcz jest podejście ale krótkie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@min_borda: krótkie tez jest na kasprowy a chciala zabic () przerwa na regeneracje na termach bedzie. Mysle rowerami na chochołowska drogą pod reglami jako luzny dzien tez.
  • Odpowiedz
@Kashi66: Nie no to długa i męcząca trasa jest miras, jakby nie patrzeć. Na czerwone Wierchy to lepiej z Przysłopu mietusiego na malolaczniak albo przez kopę Kondracka, z Kościeliskiej na Ciemniak jest dosyć nudny.

No pewnie, rowery spoko opcja. Nigdy nie jechałem, ale pomyślałem sobie,że fajnie by mogło być przejechać sobie ścieżkę pod reglami aż do Chochołowskiej i tam odbić na schronisko.
  • Odpowiedz
@Kashi66: ja bym poszedł od zazadniej na rusinowa, później gęsia szyja później zejść sobie przez psia trawkę.
Można iść z Jaszczurówki na Nosal i później do kuźnic
Można Iść dolina białego na sarnia skałkę i zejść strążynśka
A poza tym dolinki, koscieliska + jaskinie fajna pezygoda, do mylnej warto wziąć latarkę !
  • Odpowiedz
@Kashi66 Dajcie sobie spokój ze szlakami w Tatrach skoro to taki trud dla różowego. Możesz iść sam. Na Rusinowej Polanie jest ładnie ale nie wiem czy da radę z tego co piszesz. Jedźcie lepiej w jakieś góry stołowe albo inne mniej wymagające.
  • Odpowiedz