Wpis z mikrobloga

@czykoniemnieslysza; Ja byłem w luxmedzie, przypisali mi najpierw antybiotyk taki chyba na 5 dni, potem zrobić testy, nadal dodatnie, później drugi 30 dniowy, po serii zrobić testy, nadal dodatnie, to jeszcze jeden, nadal dodatnie. Rodzinny rozłożył ręce, wysłał do zakaźnego. Ten się tylko uśmiechnął wypytał co i jak i stwierdził, ze jak byłem jeszcze z rumieniem u rodzinnego to zapewne ten kilkudniowy załatwił sprawę (choć on go nie zalecał), a te
@Wjolka: Dzięki, u rodzinnego już byłem, dostałem antybiotyk na 21 dni i biorę od wczoraj, dostałem też skierowanie do poradni zakaźnej więc pójdę też. Rumień ma 20 cm, na udzie z tyłu i niestety zauważyłem go po miesiącu od ukąszenia i usunięcia kleszcza, przez pierwsze dwa tygodnie obserwowałem i przestałem myśląc że już ok, a tu nagle ciach rumień na pół uda (,)
@czykoniemnieslysza: I tak szybk zareagowales Miras () jakbys zaczal leczenie po 10 latach to mogłbys sie martwic, a tak to jest jeszcze świeża sprawa. Bierz leki i sie nie martw! Pamietaj o tym, ze jak wyleczysz borelke, to mozesz miec przez pewien czas jeszcze dodatnie wyniki ale to nie bedzie swiadczylo o zakazeniu a tylko o przeciwcialach.