Wpis z mikrobloga

Złoczyńcy z moderacji dziś przesadzili.

Najpierw zamordowali naszego Przyjaciela, stałego bywalca Świętego Tagu @eschatoestetyzm.

A kilkanaście minut temu do krainy wiecznych łowów został wysłany @zero_dwa.

Na szczęście wariatka niszcząca życie niewinnym ludziom również została ustrzelona. Czyżby w moderacji następuje jakiś przełom?

#przegryw
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Greensy: Toksyczny to jest cały wykop, wystarczy przeczytać jak się nabijają teraz na neuropie z tych zbanowanych. Przecież to jest chore, normalny człowiek machnął by ręką, a nie robił całe wpisy i się nabijał z ludźmi co mają poważne problemy.
  • Odpowiedz
@Kamilo67: @Szczuroskoczek_:
Nienawiść rodzi nienawiść panowie, nie macie najlepszej reputacji niestety, jesteście znani z nienawiści wobec kobiet i wszystkiego co normalne.

I to się raczej nie zmieni, dlatego ci co chcą powrócić do normalności i spróbować wygrać tę grę zwaną "życie", zwyczajnie opuszczają tag i odcinają się od toksycznego towarzystwa.

Tak to działa,
  • Odpowiedz
@Greensy: Nie przypisuj mi mylnych cech, nie obrażam kobiet, nie jestem incelem, nie jestem mizoginem. Czasem na tym tagu piszę tylko jak coś smutno w życiu i tyle. To jest wasz problem, nie rozróżniacie inceli od przegrywów.

I to się raczej nie zmieni, dlatego ci co chcą powrócić do normalności i spróbować wygrać tę grę zwaną "życie", zwyczajnie opuszczają tag i odcinają się od toksycznego towarzystwa.


Na ten tag przychodzą
  • Odpowiedz
Nienawiść rodzi nienawiść panowie, nie macie najlepszej reputacji niestety, jesteście znani z nienawiści wobec wszystkiego co normalne.


@Greensy: wypisz wymaluj neuropa.

A już kolega wyżej wyjaśnił ci że nie rozróżniacie inceli od przegrywów i każdy kto pisze na tagu przegryw ma według was określone cechy, inaczej mówiąc można przegrywa dopasować do pewnej ramy i zaszufladkować
  • Odpowiedz