Wpis z mikrobloga

@s3v3n: ja to już #!$%@? dostaję, mój skład wygląda zupełnie inaczej niż kminiłem, że będzie wyglądać, co wersja to mam wrażenie, że na gorzej xD

chciałem mieć dopakowany MID i grać na 4-5-1 ew 3-5-2, to w MID mam z premium tylko Salaha, za to w ataku upchnąłem Haalanda, Kane'a i Jesusa xDD a pierwotnie chciałem mieć Sona a Haalanda najpierw obejrzeć w akcji lol

a, no i właśnie na bramkarzach
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vinmcqueen:

wstawiasz Warda, bo jednak Leicester faworytem, a jak nie zagra to i tak ci wejdzie Raya z ławki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@vinmcqueen: czyli Brentford gładko wygrywa i zostajesz z czystym kontem na ławce, tak będzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3 premiumow masz to pewnie Def słaby


@dnasstorm: otóż niekoniecznie, bo gram na 3ch - mam TAA, Diasa i Trippiera + 2 grające opcje 4.0 (chyba grające xD). Niestety nie udało mi się wcisnąć Cancelo, musiałbym coś pokombinować, np. TAA->Robbo, Trippier->4.5 i wtedy upgrade Diasa do Cancelo, ale nie wiem czy jest sens, bo Dias w obliczu kontuzji Laporte jest raczej 100% pewny wyjściowej 11tki i tak. Albo TAA-> van Dijk,
IMO lepiej mieć TAA+Cancelo+Salah+albo Kane albo Halland


@dnasstorm: no przecież poza Cancelo to tak właśnie mam xD

generalnie wolałbym mieć Sona zamiast Kane'a i nie wiem czy coś jeszcze nie pokombinuję. Nie chcę dalej osłabiać MID, bo mam jeszcze jeden pomysł na wyłuskanie 1.0 akurat na upgrade do Cancelo, ale w ogóle grać mi tam już będą tylko jakieś cuda na kiju po 5.0 xD generalnie tak jak napisałem wyżej -
@dnasstorm: no napisałem wyżej Raya/Ward. Ward może się okazać, że będzie nr 1 w Leicester. Idealnie byłoby mieć kogoś za 5.0 przy obniżonych cenach za bramkarzy w tym sezonie.

Pomoc obecnie mam Salah, Martinelli, Neto i Almiron + Pereira jako 5ty. Almiron może być zrotowany z popularnym Baileyem, w obecnym ustawieniu mam 3-4-3, ale podobają mi się jego liczby z pre-seasonu i chyba dam mu szansę.

Wiem, to jest coś za
@ticos: co koleś mi skład #!$%@?ł xD

nie jestem fanem Rashforda, piszę jako kibic United. W pierwszych draftach miałem Sancho, ale w sumie HGW kto jak będzie grał, szczególnie w kontekście dramy z Ronaldo więc go wywaliłem, bo jednak za 7.5 w MID to już można wybierać. IMHO Rashford nie zachwycił w pre-seasonie i nie będzie grać w wyjściowej 11-tce.

Nad Walkerem sam myślałem, jest większy wątek na reddicie na jego
@vinmcqueen: Rashford- pełna zgoda, cały czas się nad nim zastanawiam ale jakbym miał go zmieniać to albo w tej samej cenie (sam nie wiem kto, chyba Trossard) albo sprzedać kogoś z 2ójki Haaland-Kane za budżetowego napastnika i różnicę przeznaczyć na np. Sterlinga, Mounta, Luisa Diaza albo Maddisona (ale tego bym chciał najpierw w akcji zobaczyć bo zauważyłem że gość albo ma formę albo jej nie ma, w kratkę nie gra) i
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vinmcqueen: Ok czyli widzę, że grasz bez 8m MIDa, jest to ryzykowne ale są różne podejścia.
Ja dzisiaj zmieniłem moje bramkarskie duo z Edersona i Warda na Warda i Iversena. Dało mi to 1.5m i mogę mieć Jamesa zamiast Ait Nouriego i moja obrona to TAA-Robertson-Cancelo-James-N. Williams
Walker- City ma dobre fixy i raczej będzie musiał grać


@ticos: pewnie zagra, ale pomimo kontuzji Laporte, w obronie City są Dias, Stones, Cancelo, Ake i Walker. Bez problemu jestem w stanie sobie wyobrazić czwórkę Cancelo-Dias-Stones-Ake. Dlatego wolę kogoś sprawdzonego w tej cenie.

Dzięki za info o Zinchenko, nie wiedziałem o tym.

@dnasstorm: wiesz co, pewnie masz rację i pewnie będę sobie pluć w brodę, to jest trochę gamble, jeszcze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vinmcqueen: Moim zdaniem Bowen nie powtórzy poprzedniego sezonu i będzie miał mniej goli i asyst ale zobaczymy. Saka za 8 to dla mnie dobra cena, bo najprawdopodobniej będzie wykonywał on rzuty karne i jest pewne, że zagra większość meczy, brak ruletki. Obstawiam 10+ goli i 10+ asyst dla Saki w tym sezonie.
@SpiderFYM: już go zamieniłem na Trossarda, ale jeszcze mi chodzi po głowie downgrade do jakiegoś 5.5/5/4.5 (wtedy Andreas Pereira albo Dalot wskoczą do składu) no i za zaoszczedzone pieniadze upgrejd Walkera Do Diasa albo Cancelo, ale boje sie troche zbyt duzej biedy w pomocy spowodowanej zbyt dużym postawieniem na ryzykowne opcje (Bailey, Neto, Andreas i ten 4 za Trossarda)