Wpis z mikrobloga

Tak sobie myślę że na obronę Grega przemawia fakt, że chyba jest mocno #!$%@? działaniami kibiców i ma do tego pełne prawo.

Najpierw skopanie ochroniarza za co nałożono karę wszystkich meczów podwyższonego ryzyka - czyli klub wydaje dwa razy więcej na ochronę przy organizacji meczu i traci zyski ze sprzedaży piwa. Potem afera w Siedlcach - ogromna strata wizerunkowa w oczach zwykłych kibiców nie-kiboli a także zakaz wyjazdowy, czyli brak wsparcia drużyny w ważnych meczach.

Wyobraźcie sobie, Greg już się gotuje ze złości, kibice na dwóch meczach z rzędu mocno zaszkodzili klubowi, a tutaj się nagle dowiaduje że oni protestują i narzekają na klub xDD I do niego już nie dociera, że tym razem to kibice mają rację, i że naprawdę organizacja meczu jest fatalna. Bo w jego głowie już jest obraz kibiców, którzy najpierw szkodzą klubowi, a teraz śmią jeszcze narzekać na cokolwiek. Stąd chyba te słowa o pokorze i wdzięczności.

Psychologiem nie jestem ale ja tak widzę powody takiej, a nie innej reakcji Grega. Może do niego nie dociera, że na organizację meczu narzekają nie tylko ci ultrasi/kibole, którzy ostatnio mocno szkodzili klubowi, ale też zwykli kibice. Kibice, którzy tak samo jak on negatywnie oceniają ostatnie poczynania łysokarkowej części społeczności kibicowskiej.

#poloniawarszawa
  • 9
@rudy_karzel: @rudy_karzel: Niestety mamy swoją customizowaną wersję Filipiaka. Nitot nie jest idealny i jedną z jego wad jest właśnie słaby odbiór krytyki.
Rozumiem, że się #!$%@?ł na Enigmę, szczególnie po tym incydencie w Siedlcach, ale to nie jego pierwsza tego typu reakcja:
-najpierw gość na krytykę cen biletów mówi, że ma kibiców w dupie, media grzeją słowo "dupa"
-potem gość krytykuje zaangażowanie Enigmy w obchody 110-lecia jakimiś śmiesznymi argumentami, że
@yourgrandma: Bardzo mi się tamta napinka Gregora podobała, zwłaszcza że "Serce Warszawy" czyli pierwsza porządna piosenka o Polonii od czasu chyba Romanowskiego/Ranieckiego była właśnie nagrana na obchody 110 lecia klubu, i jest puszczana prawie jak sen o warszawie na zielonych. xD
@ocho96: Tej piosenki przecież nikt nie śpiewa, przynajmniej ja jej nie słyszałem, żeby była używana jako hymn. Co jestem to ciągle wszyscy ciągną to generyczną przyśpiewkę o 3. lidze na początku xd a szkoda, bo akurat jakiś hymn porządny by się nam przydał.