Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mając do wyboru te dwa TV boxy, który byście wybrali lub który posiadacie i jak wam się sprawdza:

1. Nokia streaming box 8000 - 250 zł
+ Certyfikaty do serwisów streamingowych
- brak wejścia DVB-T2
+ Android TV 10
+ Lepszy pilot
- 2 GB ram, 8 GB flash
+ Zasilanie USB typ C
+ Procesor Cortex A-55

2. Canal + box 4k - 290 zł
+ Certyfikaty do serwisów streamingowych
+ posiada wejście DVB-T2, ale brak informacji o obsłudze kablówki
- Android TV 9
- bradzo prosty pilot (mało przycisków dodatkowych)
+ 2 GB ram, 16 GB flash
- dedykowany zasilacz
- Procesor Cortex A-53

Na DVB-T2 mi nie zależy, ale już na telewizji kablowej mogłoby zależeć, więc jeśli ktoś wie czy ten Box od Canal+ to obsługuje to byłoby spoko, a raczej czy obsługuje od innego dostawcy np. W moim przypadku UPC

#komputery #kodi #tvbox #nokia #canalplus #netflix #kodiwpigulce #iptv
RZM_4 - Mając do wyboru te dwa TV boxy, który byście wybrali lub który posiadacie i j...

źródło: comment_16594407601cOVhpxqm8KSfksGDy4SvN.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RZM_4 Mogłeś otagować też iptv, tam jest sporo użytkowników obu.
Brałbym Nokie - cena i lepszy procesor, a zasilanie Nokii raczej nie straczy Ci z gniazda USB w telewizorze, więc i tak dodatkowy zasilacz w postaci fajnej ładowarki musisz przemyśleć.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RZM_4: a co do pilota to ja osobiście nie używam, wszystko działa po pilocie od telewizora przez HDMI cec czy jakoś tak xd
Z kablówka od jakiegoś dostawcy bez ich dekodera chyba nie wyda. Ale nie jestem pewien na 100%
Tu masz jakie częstotliwości obsługuje.
Ps. Mi po zmianie formatu na dvbt2 przestało znajdywać kanały ale to raczej wina anteny, mam zbiorczą na dachu budynku i znajduje tylko tvpisy na
Bodzias1844 - @RZM_4: a co do pilota to ja osobiście nie używam, wszystko działa po p...

źródło: comment_1659440954FwlCZDSUPLfyYWUUiafApZ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@RZM_4: mam TV box od Vectry. Bebechy wszędzie tych boxach są praktycznie takie same.
Kablówka działa przez internet, nie musisz mieć wejścia antenowego.
Od czasu jak kupiłem TV Philipsa z Androidem to przestałem z tego korzystać.
Podpiąłem konto w Vectry do TV po przez aplikację TV Smart i oglądam kablówkę bezpośrednio na telewizorze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Armo11: ja niestety odziedziczyłem telewizor, po poprzednim właścicielu mieszkania i nie będę kupować nowego skoro ten ma dobry obraz i nie jest stary tylko skopany system zrobiło LG
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@RZM_4: posiadam nokie i jestem bardzo zadowolony. Moim zdaniem w tej cenie nic lepszego sie nie znajdzie. A podświetlane klawisze w pilocie naprawdę robią robotę :-)
  • Odpowiedz