Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Podoba mi się #rozowypasek poznany na imprezie u znajomych. Tylko bardzo mało z nią rozmawiałem, w sumie to widziałem się z nią na dwóch imprezach. Na jednej trochę pogadaliśmy, popiliśmy ale już na drugiej nie było za bardzo okazji. Chyba można powiedzieć że się zauroczyłem, ale boje się napisać do niej. Raz że jakbym dostał kosza albo by nie wyszło coś to byłby kwas w paczce znajomych wśród której czasami się spotykam. Dwa to chyba to by dziwnie wyglądało gdybym do niej napisał tak po prostu lub jakbym zaproponował jakieś spotkanie skoro tak mało z nią rozmawiałem i prawie mnie nie zna. No i też pewnie jak napisze to zaraz będzie plotka wśród koleżanek że wpadła mi w oko. Jak żyć mirki
#logikarozowychpaskow #rozowepaski #przegryw #tinder #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e8de806a7d6cb4c3d02875
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: backseat gaming. To lubię. Wjedź jej trochę na ambicje "Cześć. Widziałem na imprezie jak sztywno się ruszasz, podszkolić Cię?". Raczej nie będzie się chwaliła koleżankom, że ją zdissowałeś i zaproponowałeś pomoc, a ona Cię spławiła :>
  • Odpowiedz
@TheMaskator: kuźwa skąd wy bierzecie te rady i terminologię. xD
Opie napisz jej, że ci się fajnie xz nią gadało i chętnie byś wyskoczył na piwko, kawę, ciastko. Jakieś spotkanie niezbyt długie. Jak będzie zainteresowana, to się zgodzi, jak nie, to nie traktuj tego jako odrzucenia twoich oświadczyn.
  • Odpowiedz
@TheMaskator: ja jebe, chłopie usuń konto bo krindżuwa.

@AnonimoweMirkoWyznania: Stuli, słuchaj, napisz do niej tak: Hello, jestem Anon Stulejarczyk, mieliśmy okazję się poznać na imprezie u Spierdoxa. Miło było, ale chciałem zabrać Cię do ... np Funflarni. Daj znać czy odpowiada Ci ten piątek/ ta sobota.
Co najgorszego może się stać? Wśród znajomych pójdzie fama że chciałeś się z laską spotkać? omg dramat, co sobie pomyślą xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: a widziałeś jakies sygnały l, że jej się spodobałeś? Jesli tak to zagaduj jak najszybciej z jakimś pretekstem i i zapraszaj na kawę itp. Jeśli nie, to też warto spróbować, raz się żyje ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz