Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Drodzy Mircy,
Mam problem z sąsiadem.
Gość notorycznie conajmniej 2-3 razy dziennie wychodzi na balkon i jara trawe.
Mieszkamy na ostatnim piętrze ale na 100% czuć to nie tylko u mnie w mieszkaniu, ale też pod nami.

Najpierw oczywiście spróbuje z typem pogadać, ale nie wiem czy to coś zmieni... jeśli nie to co mi zostaje?
Czy jak zadzwonie na policje to coś się stanie?

Z drugiej strony jak o tym myślę to chłop może mieć medyczną na receptę (czy policja może to sprawdzić? wątpię, ale w sumie to nie wiem).
Może palić CBD, które jest w każdym sklepie (mi to śmierdzi jednakowo więc nie wiem).

Bardzo bym nie chciał, żeby się okazało że typ sobie jara, może przechowuje w domu narkotyki, a ja nic nie moge zrobić
Proszę o poradę


---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62e83898d0bd886629be8111
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 95
  • Odpowiedz
w tydzień palenia zioła uruchomiła mu się choroba psychiczna?


@Tygrysia_Lilia: Nie, palił regularnie ze 2-3 lata. Jednego weekendu graliśmy w planszówki, a drugiego był w szpitalu psychiatrycznym na lekach ze zdjagnozowaną schizofrenią paranoidalną
  • Odpowiedz
@Tygrysia_Lilia: Tysiące badań potwierdza korelację pomiędzy użytkownikami marichuany, a rozwojem chorób psychicznych. Korelacja nie oznacza przyczyny i może jest jak mówisz. Pewnie nigdy się nie dowiemy xD
  • Odpowiedz
@gwiazdonos666: to chyba trzeba palic, zeby ladnie pachnialo. Niepalace ziomki, zawsze narzekaja, ze jak siano im smierdzi. Dopiero jak im bubbleguma dalem do powachania, to bylo ze ladnie xD No ale jak zapalisz, to juz nie pachnie guma balonowa ;)
  • Odpowiedz
AluminiowyHultaj: Masz dwie możliwości:
1. Spróbuj po dobroci. Pogadaj z typkiem, może będzie na tyle życzliwy, że zacznie wychodzić jarać na spacer bądź zakupi waporyzator.
2. Psy - ale nie wiem czy coś to da. Tutaj widzę takie możliwość. Jak jest ogarnięty to gowno mu zrobia, bo pokaże paragon od CBD lub receptę na medyczna marihuanę. Jak jest przypalowcem to skończy w najlepszym wypadku z zawiasami i narobisz mu gnoju. Jest
  • Odpowiedz