Wpis z mikrobloga

Przypomniało mi się, jak CNBC puściło nagranie z lądowania awaryjnego Wrony, w którym był podłożony głos z "ale urwał" i od 15 minut się z tego śmieje XD
b.....b - Przypomniało mi się, jak CNBC puściło nagranie z lądowania awaryjnego Wrony...
  • 74
  • Odpowiedz
Nie dość że mało znany to jeszcze wyssany z dupy xD


@nom_om: A Ty łyknąłeś to jak żaba muł. Masz, łap parę sztuk: ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Nooser To przecież stary "lotniczy" żart o Ryanairze, a gość się spiął.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Marvel7 mam dopłacać 500pln do zwyklego lotu żeby miękko wylądować? Dziękuję, zostanę przy ryanairze

@AlfredoDiStefano: dopłacasz do lotu we wszystkich ekstra rzeczach które dokupujesz typu bagaż, checkin, rezerwacja miejsca etc. W normalnych liniach masz to w cenie biletu. Zależy jak podróżujesz, czy na biedaka studenta czy normalnie, ale od pewnego poziomu nie ma sensu latać tanimi liniami.
  • Odpowiedz
Wszystko powyżej 2h to dramat. Jest wiele destynacji w Europie powyżej 3h lot nawet 5h lot widać że mało latasz


@Marvel7 gdzie z Warszawy do innego miasta w Europie masz 5 godzin lotu? Chyba tylko na wyspy Kanaryjskie ale też nie jestem pewien czy pilot nie wyrobi się w 4.
  • Odpowiedz