Wpis z mikrobloga

najdziwniejszy sport o jakim usłyszałem o chyba hobby horse XD
Typiary biegają z głową konia udając jednocześnie konia jeźdźce XD

Co najlepsze to są z tego zawody gdzie one z tym biegają i skaczą przez przeszkody XD

Ja rozumiem pasje do koni no ale #!$%@? co to jest za sport XD

#sport #hobby #konie
snickers111a - najdziwniejszy sport o jakim usłyszałem o chyba hobby horse XD
Typiar...

źródło: comment_1659387037iGyuRlGoTPIGg0ViKiwWQl.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@snickers111a Tak samo durnowaty jak rzut młotem. Chłopy czy kobity kręcą się wokół własnej osi i rzucają jakąś kulką na sznurku kto dalej. Na całym świecie trenuje to łącznie 100 osób, a Polacy podnieceni bo nasi w tej "dyscyplinie" mają medale. Ale takich "sportów" jest multum. Euonkanto (noszenie żon), boks szachowy, cheese-rolling, slapfighting i podwodny hokej, z bardziej znanych curling czy przeciąganie liny. A już precedensem jest robienie sportu z e-sportu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@snickers111a: dla mnie najdziwniejsze są wykopki które się śmieją, że dziecko jakąkolwiek aktywność fizyczną wykonuje. Co za różnica czy ma tam konia, miotle od Quidditcha czy ubiera się w plastikowa zbroje rycerza? Ja biegałem po łące z kolegami i strzelaliśmy się patykami-pistoletami, no debile normalnie.
  • Odpowiedz
@snickers111a: u mnie w mieście są dzieci które się w to bawią i zawsze się zastanawiałem o co w tym wszystkim chodzi. Teraz już wiem, że przygotowują się do kariery sportowej. Dzięki Mirku
  • Odpowiedz