Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki i Mirabelki!

W związku z panującą sytuacją w gospodarce, czyli #inflacja, #wojna #rosja vs #ukraina itp., postanowiłem zająć się czymś, co może być dla wielu z Was i innych osób (przede wszystkim Januszy) bardzo pożyteczne.

Stworzyłem aplikację na #android. Nazywa się PogPrice i służy do zapisywania, przechowywania i analizy cen produktów w różnych sklepach. Można zeskanować kody kreskowe, aby ułatwić dodawanie nowych produktów.

Aplikacja działa offline, nie wymaga zakładania kont. Dane o produktach i sklepach są zapisywane na urządzeniu, jednak można też udostępniać linki do zapisania nowych produktów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Obecnie pracuję nad planem zakupów, gdzie po dodaniu produktów aplikacja wskaże, gdzie najtaniej kupić dane produkty.

Aplikacja jest dostępna do pobrania w Google Play: https://play.google.com/store/apps/details?id=xyz.szeweq.droogoo


Dajcie koniecznie znać w komentarzu jakie są wasze wrażenia. Wasze odpowiedzi mogą mieć wpływ na dalszy rozwój aplikacji.

#programowanie #programista15k #aplikacje
Pobierz
źródło: comment_1659363717zm8AiiCCUDV9KQHACs0LS8.jpg
  • 3
Powyższe zdjęcie przedstawia wersję deweloperską, można rozpoznać po ikonce z kodem kreskowym, na Google Play jeszcze tej ikony nie ma.
@Szewek:napisz algorytm ktory wygeneruje liste zakupow w najlepszych cenach 1)z jednego sklepu 2) z max X sklepow, 3) Z max X sklepow w promieniu X km 4)Z tylu sklepow ile trzeba zeby kupic wszystkie pozycje
tak wiem #!$%@? ze mnie BA xD
@washington: Podoba mi się 1), 2) i 4), z tym 3) to jedynym problemem byłoby potrzebne pobranie jakiejś listy z lokalizacjami sklepów, szczególnie jeśli byłyby potrzebne jakieś identyfikatory, a to dodatkowe pole tekstowe do wpisania w formularzu