Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Linia 99 to żart do kwadratu.

500 metrów drogi i obsługuje ją dwóch motorniczych. Jeden z przodu - drugi z tyłu xD

To już lepiej byłoby odpalic siły na Połabską/Piątkowską/Wilczakci zrobić "szestnastkę" zamiast 96 a 96 przemianować na jakieś połączenie ze Starołęką.
#poznan
  • 7
@prezeskuliziemskiej: a to możemy sobie gdybać xd. To ja wróżę z fusów, że przez cięcia w budżetach samorządów robione przez PiS, miasta nie stać na zatrudnienie kogoś sensownego, więc wzięli pana Andrzeja bo umie czytać i tylko on się zgodził pracować za ten pieniądz na tym stanowisku i teraz masz zaplanowane autobusy jak widać. Bawi mnie takie przerzucanie odpowiedzialności na najwyższą możliwą instancję, a nie zwyczajne ułomności ludzkie trybików w maszynie.
@marian901: nie ja nie gdybam akurat, ja wiem z pierwszej ręki, ze jaskowiak zatrudniał dzbanów a gdy któryś mial tylko trochę inne zdanie jak on to wylatywał na zbity pysk. Gość jest mega toksyczny, nie ma z nim żadnej dyskusji, ma zawsze racje i nie można mu zwrócić na nic uwagi. Jeśli jestes mierny ale wierny to możesz liczyć potem na posadkę na targach czy innej spółce miejskiej z zarobkami kilkanaście
To ja wróżę z fusów, że przez cięcia w budżetach samorządów robione przez PiS, miasta nie stać na zatrudnienie kogoś sensownego


@marian901: cięcia w budżetach pewnie nie pomagają, ale burdel był już na długo zanim te cięcia weszły. No i cięcia takie, że na mpk nie ma, ale na hotel dla lgbt, in vitro finansowane z budżetu, dofinansowanie prywatnych teatrów itp. pieniądze zawsze się znajdą.