Wpis z mikrobloga

@ziumbalapl: ciekawe czy da się jakoś inaczej rozpoznać gwałt i znaleźć sprawcę, bo coś mi się wydaje że zmuszanie 12 latki do rodzenia to nie jest najbardziej optymalną droga
@ziumbalapl:

powinna urodzić

GDZIE? Gdzie on pisze explicite, że "powinna" urodzić lub zmusza, zachęca do utrzymania ciąży?
Rozumiem, że wysnułeś to na podstawie teorii gier?

Jeśli gdzieś Matt się #!$%@?ął, to w tym, że jego opis co najmniej #!$%@? i zredukowany do (fałszywego) dylematu.
Czy on odwołał się do jakiejś konkretnej sprawy? Wiemy coś więcej o ofierze?
Na przykładzie https://pl.wikipedia.org/wiki/Sprawa_Josefa_Fritzla gwałt na dziecku to wierzchołek góry lodowej co sprawca robił.

Faktem
GDZIE? Gdzie on pisze explicite, że "powinna" urodzić lub zmusza, zachęca do utrzymania ciąży? Rozumiem, że wysnułeś to na podstawie teorii gier?


@wielkaberta: Wybacz, nie mam zamiaru się bawić w przekomarzanki i wielogodzinne udowadnianie tego, że on właśnie to miał na myśli, bo to dziecinada xD Idz sobie potrollowac gdzie indziej.
@ziumbalapl: Dobra pokażę ci Twój wpis przeredagowany przeze mnie, proszę o recenzję.

Matt Walsh, nowe odkrycie wykopowych konserwatystów spod tagu #4konserwy, popełnia jeden z głupszych tweetów tym razem bawiąc się w prawo i kryminalistykę. Wszakże ofiara gwałtu może tylko obarczyć winę gwałtu z kazirodztwem rodząc dziecko z tej zbrodni. Nie słyszał pewnie, że lekarz tak długo nie muszą czekać, a wystarczy tylko badanie lekarskie potwierdzające przebycie stosunku i/lub obecność nasienia