Wpis z mikrobloga

Próbowałem już z 10 razy zagrać w Bdo ale ona jest tak specyficzna w porównaniu do innych mmo.Tyle tam wszystkiego jest jakieś strzałki duszki albo quest gdzie nic nie ma i muszę tylko biegnąc.Pograłem kilka minut i to wszystko takie nierealne się wydawało nawet grafika jakaś taka dziwna może przez to, że za dużo efektów nawalone tam jest.
#blackdesert #mmo #mmorpg
  • 7
@Onaaa20: BDO ma ogromny problem z powercreepem jeśli chodzi o treść. Bardzo dużo aktywności zostało w tyle względem aktualnego endgejmu. Większość pobocznych questów nie ma racji bytu, statkami też mało kto pływa.

Akurat wystartował nowy sezon więc można całkiem łatwo zrobić średnio-wykokszoną postać. Wbicie 61 lvla nie zajmuje jakoś strasznie długo bo sezonowe kanały mają buffy do expa więc do 58 bijesz mobki a potem spamujesz gównoquesty.

Relatywnie niedawno dodali
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Onaaa20: Tutaj można pokombinować z filtrami w ustawieniach, można sobie wygląd sprowadzić do własnego gustu, czyli mniej błyszcząca trawa i tak dalej. Jak tego nie zrobiłam to też nie mogłam się przyzwyczaić. Strzałki też można wyłączyć, tak samo jak efekty, jak ci się chce to z tych ustawień możesz sporo wyciągnąć.

Chyba że grasz na grafice remastered, tam błyszczy się wszystko i daje po oczach.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Onaaa20: Zobacz sobie czy nie możesz zmienić filtra, bo nie wiem czy można na remastered. Bez można sobie trochę poustawiać i przynajmniej wszystko się tak nie błyszczy. Gram bez i mam taki filtr, który mi grafikę trochę "poszarza", więc jakoś to wygląda i nie daje po oczach.