Wpis z mikrobloga

Dlaczego moim zdaniem praca w ochronie jest lepsza od kołchozu oraz dlaczego jest polecana przegrywom (prawdziwym przergrywom a nie jakimś oskarkom):
-Moze tam pracować absolutnie każdy, wystarczą chęci
-Jak chcesz to sobie jesz, pijesz, odpoczywasz, siadasz, idziesz się przejść, przeglądasz telefon, robisz to na co masz chęć
-Robota jest dość luźna, nie obciąża mocno psychiki
-W przeciwieństwie do kolchozu nie podlegasz pod jakichś śmiesznych kierowniczków, którzy się wywyższają, ciebie poniżają, cały czas pilnuja, rozkazują itd
-najczęściej jest to samodzielne stanowisko
- zmiany często 12godzinne albo 24h przekłada się to na możliwość wyrobienia dużej ilości godzin, ktoś kto nie pracował w ochronie stwierdzi że to jest męczące odpowiadam nie to nie jest męczące, dla porównania etat w kołchozie bardziej mnie zmęczył niż 284h (12zmian) w ochronie
-Podajesz system/dni w jakim ci pasuje pracować, a urlop sobie bierzesz tyle ile chcesz oraz kiedy chcesz a nie tak jak pan Janusz łaskawie przydzieli
-w przypadku systemu pracy 24/48 mamy w miesiącu aż 20 dni wolnego pod warunkiem że w pracy można się troche przespać, inaczej nie warto 24
-w przypadku 12h wychodzi 17dni pracy i 13dni wolnego i mamy już wyrobione konkretne 204h co jest też lepsze zarówno finansowo, psychicznie i fizycznie od codziennego #!$%@? i poniżania w kolchzoie
-Masz całe dni na odpoczynek, dla mnie powrót po 8h pracy w kolchozie i wolny wieczór z myślą że pozostało jeszcze 4/5 codziennego wstawawania to nie jest żaden odpoczynek
-Przy takich ilościach godzin wypłata dla przegrywa (nie oskarka) jest konkretna i przy tym ma się czas dla siebie, można zarobić jakieś 3.500-5000zł wiec znacznie więcej niż w katorzniczym obozie pracy januszex
minusy:
-Bardzo niski status społeczny poza miejscem pracy, społeczeństwo gardzi ochroną

Polecam kołchozy, magazyny, centra handlowe, urzędy, monitoring a dla osób z niepełnosprawnością budowy dla osób z uprawnieniami grupy interwencyjne
Jeśli neetom się nudzi to polecam im też chcoiaz na pół etatu dla urozmaicenia i żeby kaska była na chipsy i monsterki
#przegryw #neet
anonanonimowy321 - Dlaczego moim zdaniem praca w ochronie jest lepsza od kołchozu ora...

źródło: comment_1659341649EtqmOOWSvrLumK7VlDSbsh.jpg

Pobierz
  • 61
@u8t3io3p: pisze na podst autopsji pracowałem na ilus obiektach oraz kiedyś jako kołchoznik wiec mam porownanie.
wymieniłem sugerowane obiekty, tam jest bardziej luz. Owszem są i takie miejsce jak opisujesz ale ich nie polecam.

@Gragi: w poprzedniej robocie to bardzo dużo bo filmy oglądałem dokładnie to nwm ale często dokupuwalem 5gb za 5zl jak mi brakowało teraz mniej bo inna specyfika pracy i dodatkowych pakietów nie dokopuje ale też dużo.