Wpis z mikrobloga

Ktoś wie czy te cztery i pół kafla z plakatu dla początkującego żołnierza to brutto czy netto? Ma ktoś zeznanie pit z tego niejasnego gówna wojskowego? Poważnie się zastanawiam czy nie iść pokazać penisa na komisji. Pytam o zarobki na rękę bez dodatków.
#wojsko
  • 34
@Jatupatrze: Te wojsko to jakaś sekta? Widze plakaty i kuszą mnie plakatami, hajsem i dodatkami... Szukam informacji na temat podatków od dochodów wojskowych i odpier... się jakiś festiwal z artykułami o dodatkach i dodateczkach... i rozliczeniach z US... Dziś słuchałem chyba na jedynce Błaszczaka który mówił że dają 4500zł i można sobie zrobić prawo jazdy i kurs na gówno maszynę i zastanawiałem się czy on tak na poważnie...
@kexus512: Mój ojciec jest chyba starszym sierżantem sztabowym a dziadek od strony mojej podpułkownikiem. Pewnie pomyliłem ale są wysoko i nie che liczyć na ich pomoc i nie chce żeby wiedzieli że jestem w wojsku ale tak się nie da. Podziękuje żaglom...
@Piskariota: jeszcze tego nie można być pewnym. Chciałoby się, dobrze by było by Ukraina ich wykrwawiła i rozwaliła ... ale dla nich to też jest o być albo nie być.
Stracili dotychczas połowę wszystkich czołgów. Pewnie tę lepszą połowę, ale mimo wszystko, to nadal 1500 dostepnych czołgów.
Stracili 16% artylerii ... nadal ponad 4500 dział/wyrzutni do "pokrywania hektara ogniem"
Stracili 16% samolotów ... nadal 1100 maszyn do dyspozycji.
Stracili 20% helikopterów.
@Piskariota: Byłem się spytać ostatnio to aby dostać się do wojska zawodowego to najpierw trzeba mieć skończony kurs wot 16 dni lub 26 dni (1 rok) ochotniczej służby. Bez tego nie ma szans. I laska tłumaczyła że najlepiej iść na rok i największa szansa jest aby zostać ale nie ma pewności.