Wpis z mikrobloga

Szanowne Mireczki proszę o pomoc. Do tej pory używałem logitech z906 i byłem bardzo zadowolony.
Przeprowadziliśmy się i muszę zmienić głośniki na kolor biały, tak żeby nie psuły wystroju salonu.
Bardzo proszę o polecenie jakiegoś dobrego zestawu 5.1. Wymagania to
- conajmniej tak samo dobre jak z906
- kolor biały
- fajnie jakby był dolby atmos

#audio #pytanie #glosniki
  • 16
@MajorMichalek: musz podac budrzet kolego. Atmosy nie są tanie. Kupiłem taniego Denona (najtańszego z Atmos) i zażądałem zwrot kasy za sprzęt bo to nie grało.

Kolega ma Bose 5.1 Accustimass tak jak ja. Ale ma Starsza Yamahe. Tez dobra. Chociaż bez Atmos.

Ale jednak dźwiękowi coś brakuje. Jak nie idziesz w średnią/wysoką polke to nie dostaniesz nic fajnego.

Wiec jak nie masz kasy. To kup dobre 5.1. Może być używane i
@NaxZST: Budżet myślałem o ok 8k. Ale to wszystko jest do dogrania.
Ja bym te z906 wymienił najchętniej na takie same / podobne jakościowo ale białe. Wiec jak masz coś takiego to chętnie.

Kable mam wyprowadzone już w ścianach i chciałbym niedługo powiesić
@MajorMichalek: Yamahe kupiłem używana. Wygralem aukcje ale za to musiałem jechać godzinami.

Tak czy siak opłacało się. Jestem zadowolony. A do kina już nie chodzę bo boli mnie dźwięk i obraz.

W domu mam pięknie dopasowany Atmos pod siebie. Bassy mam na MINUS MAX , a trzęsie mi się chata.

Nigdy nie musiałem bassu na minus. Zawsze stycznie podkręcałem. A tu minus Max co się da.