Wpis z mikrobloga

Drodzy Bracia, nastał czas powrotu Waszego towarzysza @AnotherBrickInTheWall. Pół roku minęło od chwili mego #usunkonto lecz myśli magiczne sprowadzają nie na tę zapomniana przez Boga stronę. Ale czas ten nie przeminął bez zmian, myślę że ostatecznie ukonstytuowałem moją ścieżkę życiową, a przynajmniej taką mam nadzieję. Zdecydowałem się na Faustowski żywot w duchu tradycji filozoficznej Intelektualizmu etycznego. Niestety przyrodzona stulejność i s----------e mocno utrudniają kroczeniu ku światłu poznania Prawd. Ponad to zmuszony jestem do z-----------a w januszpolu , co pochłania mój bezcenny czas który mógł by być poświęcony na naukę. Liczę że dam radę Was sprowadzić na tę drogę i razem będziemy mogli zbożnie żyć bez umartwiania się zbytniego nad naszym s-----------m. Będę jeszcze rozwijał tę myśl ale na razie wystarczy. Teraz powiedzcie proszę drodzy Bracia, co tam u Was. Wzywam bracaków których pamiętam, jak o kimś zapomniałam to naturalnie przepraszam, niech Was oświetli jutrzenka Poznania! @TrzyGwiazdkiNaPagonie @farew3Ell @milkas98 @Szczuroskoczek @sebe @Przygrywnafide @Saynighte @DoktorNauk @Mescuda @Wroona11 @Ignite @michau507 @przegryw_wykopu @JonBonesBlachowicz @UberSoldat @rodzynkowy_swir @
#przegryw
GoetheanskiFaust - Drodzy Bracia, nastał czas powrotu Waszego towarzysza @AnotherBric...

źródło: comment_1659212209LjvkSVWKuZkv236EGaYJAh.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach