Wpis z mikrobloga

Piję sobie Gorączkę Czarnego Złota od naszego prawilnego mirka @JackMaster

http://www.wykop.pl/wpis/6642704/drogie-mireczki-piwo-ktore-uwarzylem-w-browarze-re/

Chciałbym napisać, że słabe i spartaczył, chociaż dla śmiechu, ale wychodzi na to, że jednak nie spartaczył :P Aromat przyjemny, lekka palonka zawsze znajdzie drogę do mojego serca. Może jedynie brakuje nieco pełni, nieco aksamitu. Ale jest +

#piwo #piwowarstwo #olbracht
Rajca - Piję sobie Gorączkę Czarnego Złota od naszego prawilnego mirka @JackMaster

h...

źródło: comment_bulpgAQlLyekBLrByZxEeMSzTqGMVsjx.jpg

Pobierz
  • 11
@browarPL: Wróciłem dzisiaj do siebie i patrzę - stoi, pusta, wypita! butelka. No to po południu skoczyłem do sklepu i kupiłem ;) Nawet 3 sztuki Imperatora Widziałem :)
@Rajca: Szczęściarz :) Jutro spróbuję dorwać :D Pewnie mi się nie uda, :) A w lodzi będę za niecałe 2 tygodnie. Może tam coś jeszcze dotrwa :)

To dzisiaj w ogóle miałeś niezłą degustację :)
@browarPL: Dzisiaj już Imperatora nie piłem :D Nie mam mocy po podróży. Do leżakowania pójdą ze 3, tak myślę. Udało mi się złapać w poniedziałek złote Komesy, dwa poszły do piwnicy.
@Rajca: Ja na razie nie mam żadnego :/ Po tylu i takich piwach spałbyś po podróży pewnie jak zabity :P To z komesami problem jest? W sumie ja ich nie leżakowałem. Piłem jedynie niedługo po kupnie. Z Komesów to jedynie porter lubię.
@browarPL: Teraz ten złoty Komes, poczwórny (na 125 lecie) pokazał się w większej ilości. Jak dla mnie jest drugi w kolejności po porterze. Przy swoim jebitnym 10% alko jest zaskakująco dobry. Ich tripel nie daje tak rady. A wiadomo, porter to inna liga tak czy owak. Ale pomyślałem sobie, że jak jest okazja to wstawię dwóch takich mocarzy na przedszkolne leżakowanie, może zyskają na tym. A Imperatora szkoda pić na ululanie