Wpis z mikrobloga

Muszę się z wami podzielić jedną rzeczą: Wczoraj właczyłem sobie "Sprawę dla reportera" po raz pierwszy w zyciu i zwariowałem. Ten program wymyślił #!$%@? geniusz XD
Była jakaś kobietka, która cierpi po udarze mózgu i zebrało się gremium ekspertów - każdy z totalnie innej parafii i jej doradzają, biednej kobiecie, co ma robić:
- jakaś pani neurolog - No tez miałam udar i to trzeba od razu iść do lekarza, pani zobaczy jak sie dobrze trzymam (ta kobieta już płacze wniebogłosy i sobie myśli: dzieki za nic bulwo, poczekaj az wynajde wehikuł czasu)
- jakas #!$%@? baba nawiedzona od krzyształów - która mówiła o tym, że amazonit by jej pomógł
- wjezdza kolejny doktór rozsierdzony i mowi by sie skupic na nauce
- #!$%@? sie w ekran KRZYSZTOF ZANUSSI który mówi o tym kim jestesmy i czym jest nasza dusza XDD (nie zmyslam)
[PRZEBITKA, MATERIAŁ TVP]
NOOO CORAZ WIECEJ JEST ZNACHORÓW I NIE WIEDZIELI PANSTWO O TAKIM CZYMS JAK RUMPOLOGIA - HE HE WRÓZENIE Z POSLADKOW
[KONIEC PRZEBITKI O WRÓZENIU Z DUPY]
- jako kontra wjezdza baba od muzykoterapii i miarowym rytmem gra na jakims małym instrumenciku nucąc "hejo hejo hejo"
program sie konczy. kobieta płacze.
ELZBIETA JAWOROWICZ MA KIEŁBE #!$%@?. NOWY PROBLEM - BURMISTRZ NIE POZWALA PATOLOGII MIESZKAC W DOMU KTÓRY ZASIEDZIELI. CO DALEJ

#heheszki #pasta