Wpis z mikrobloga

@oranyboskieeh: no przeciez mowie ze ona jest psychicznie chora i zakompleksiona i potrzebuje pomocy. Z twarzy i ciala zrobila z siebie karykature przez to ze jest zakompleksiona i tępa. Tylko doklada zmiany kolejne a potem z nich "wyrasta" i usuwa czy operuje xD Tak to jest jak w wieku ponizej 25 r zycia robisz sobie trwale zmiany gdy twoj mozg jeszcze nie pracuje poprawnie xd
A podklad ciemniejszy od skory o
@danoneek: I widzisz. Właśnie popełniłeś bardzo duży błąd logiczny. To, że co druga kobieta tak ma (nie ma) nie oznacza automatycznie iż dobrze to wygląda. Bardzo wiele kobiet również wręcz takie coś wyśmiewa i słusznie bo zdają sobie sprawę, że dobry makijaż powinien jedynie podkreślać urodę nie takową tworzyć.
@corryand: To też jest akurat prawda. I żeby nie było absolutnie nie chcę po nikim jechać bezpodstawnie i go obrażać bo uważam, że to totalnie nic nie wnosi czyli jest niepotrzebne, ale w internecie trzeba tłumaczyć wszystko wszystkim dosłownie. Naprawdę przerażające jest to obecnie jak wiele osób jak bardzo lekkomyślnie podchodzi do dziarania się tylko i wyłącznie dla tego, że to jest modne. Wiele osób, aby skończy 18 lat (przynajmniej jak
@Cztero0404: wiem! Mnie to przeraza, kilka/kilkanascie lat temu takiej mody nie bylo. Tylko najwieksze pustaki sobie robily jakis tatuaz. Teraz wszyscy wstrzykuja sobie raktoworcza substancje i sie ciesza bo maja obrazki na ciele xddd toz to jest tak #!$%@? ze szok. Rozumiem zrobic sobie jakis znaczacy maly tatuazek ale robic pelno bezsensownych rysunkow/ naklejek/ tatuowanie calego ciala to jest straszne. Z jednej strony taki Tromba o forme zaczal dbac i zywienie