Wpis z mikrobloga

Zaznaczam, brzydzę się #!$%@? o ojczyźnie, nawet jakby mi się ukazał sam Jahwe, to dalej wolałbym czcić jakieś drzewa czy strumienie, a honorem się nie najem. Nie po drodze mi z wami, bo aborcję wręcz zalecam, nie lubię homofobii i nic nie mam do czarnych.
Jednak #neuropa mnie przeraża, bo obserwując niezalogowany od 7 miesięcy wykop zauważyłem jak bardzo spamują. Powiedzcie mi, czym tak naprawdę jest neuropa? Ostatnio pisałem parę postów, bo martwię się kondycją świata, ale raczej mało kto z neuropy mi odpowiadał.
Kto opłaca neuropę tak naprawdę? O ile to, że konserwy w Europie finansuje Fiutin, bo do konserw się nie zaliczam, o tyle martwi mnie, że tak naprawdę grupa bardziej o moich poglądach może tak naprawdę za duże pieniądze kłamać i oszukiwać.
Coraz bardziej boję się, że teorie spiskowe są prawdziwe. Nie będę miał drogi wyboru, bo jednocześnie nie zamierzam stawać po stronie tych, którzy z pięknymi hasełkami będą pozwalać szarym eminencjom na dręczenie ludzkości, a z drugiej nie zamierzam z krzyżem na piersi nawracać się na konserwatywne wartości.
Po prostu jestem skazany na zniszczenie.
#4konserwy #paranoja #przemyslenia #apokalipsa #szury #filozofia #religia