Wpis z mikrobloga

Ej graczol, wez tego nie nagrywaj, bo...( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mlekozyniak pieknie odnosi sie do swojego czarnoskorego kolegi. Takie zarty...nie? Ale chlopu jakos nie do smiechu.
Ciekawe jak pan Jacek by sie do tego odniosl( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma #highleague #nitro
BoooG - Ej graczol, wez tego nie nagrywaj, bo...( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mlekozyniak pieknie odno...
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@monter_wolter: lecz sie typie:-D

Rasizm. Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.


A teraz uspokoj swoje rozszalale nadgarstki.
  • Odpowiedz
@monter_wolter: prywatnego. W sumie, z nudow moge napisac maila z zalacznikami do omzrik i ciekawe czy beda zainteresowani panem siergiejem:-) nic mnie to nie kosztuje, a oni lubia sie bawic w takie p------y.
Bylbym zapomnial...ranisz mnie wygrywie( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@BoooG pisz wszędzie, do prokuratury też dla pewności, może mu przybiją jakąś grzywnę chociaż.

Świat nie przetrwa jak dyzio dalej będzie wyzywał ludzi od n wordow i pedofili.

Ktoś musi zareagować XD
  • Odpowiedz
@monter_wolter: nie podniecaj sie. Napisalem, ze wysle im maila, a co z tym zrobia? Wyj3bane. Im oprocz nagran, zalezy na datach i tyle. Nic mnie to nie kosztuje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Świat nie przetrwa jak dyzio dalej będzie wyzywał ludzi od n wordow i pedofili.


@monter_wolter: świat nie przetrwa jeśli na kolejnej konfie fejmu będzie stypa. A tak będzie odklejony jaca, który j---e mleka za głupoty wyrwane z kontekstu i będzie śmiesznie. Cześć z obecnych tutaj osób bierze to zbyt poważnie. Jaca to aktor i się tam doskonale bawi podobnie jak Jabłonowski w tej całej ekipie kamratów. Koszą hajs na ludziach
  • Odpowiedz
@monter_wolter: c--j z tym czy biorą na serio czy nie. Moja babcia też uważa, że doktor Lubicz z klanu to najlepszy lekarz w pl ¯\_(ツ)_/¯ natomiast niech jacy dostarczają materiałów, nawet jeśli myślą, że jaca z tym pójdzie na policję czy coś
  • Odpowiedz