Wpis z mikrobloga

#!$%@? #!$%@? mać, ja chcę tylko wykonać skan. Na #!$%@? mi zakładanie jakichś nowych kont, drukarkę już dawno laptop widzi, dziękuję za waszą cudną aplikację, ale ja chcę tylko wykonać jeden #!$%@? wydruk i jeden #!$%@? skan. Czy to tak wiele? Co za #!$%@? osły to wszystko projektują. Czemu to musi być takie upośledzone?

To samo chciałem napisać o usługach #ups , które zdają się w ogóle nie chcieć dostarczać paczki, za to maksymalnie to komplikować swoim serwisem i milionem bramek do logowania

#hp #drukarki #komputery
Pobierz Schizotypoidal - #!$%@? #!$%@? mać, ja chcę tylko wykonać skan. Na #!$%@? mi zakładan...
źródło: comment_16590959666XyrnTPBYVojcDdXZzFJDY.jpg
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Schizotypoidal: #!$%@?ć HP. Ich #!$%@? aplikacja na telefony nie potrafi umożliwić drukowania obustronnego za wybraniem pojedynczej opcji BO NIE I #!$%@?, NIE DA SIĘ, NIE MAMY JESZCZE TAKIEJ TECHNOLOGII.

Chcesz obustronnie to drukuj z kompa albo zakładaj konto na apce i twórz coś w rodzaju skryptu na apce oczywiście po tym jak zgodzisz się na zeskanowanie swojej dupy, obu stóp i wyrazisz zgodę na ich przetwarzanie.