Wpis z mikrobloga

Siemanko!
Pracuje sobie jako admin w firmie. Mam dużo wolnego czasu, mógłbym spokojnie mieć drugą pracę na boku. Interesuje mnie praca zdalna, znacie jakieś fajne propozycje pracy w IT koniecznie zdalnie. Nawet minimalna krajowa by mnie zadowalała.
Wszystko oprócz programowania :P
Miłego piątunia!
#pracait
  • 19
@Benzen: U mnie w pracy tak jest, nie mam co robić mówie do szefa, że się nudze i dostaje, chce podwyżke, mówie, że chce i dostaje. Tak wygląda prawdziwa praca w IT. Jak ktoś zarabia mało w IT, ale się nudzi i potrzebuje dodatkowej pracy, to niech zmieni pracę
@ImbaJakichMalo: #!$%@?, a nie pracowałeś w korpo, jakbyś pracował, to być wiedział, że nie da się nudzić i nie mieć co robić w IT, tak żeby pracodawca nie zauważył, bo wszystkie twoje godziny powinny być płatne przez klientów, więc nie da się nudzić
@Zeronader: Ja tam mam zawsze wpisane min 7h. A to że uwijam się szybciej niż wyceny + programuje na retro czy daily dodatkowo mi oszczędza czasu. I tu możesz mieć rację, jak pójdę tutaj po dodatkowe taski to dostane za to hajs, ale jest to rozpatrywane w kategorii nadgodzin. Nikt nie płaci mi od wyceny zadania, bo juniorzy to by chyba z głodu umarli xd

PS. po co tyle agresji lol?
@ImbaJakichMalo: nie agresji, ale ty od razu szufladkujesz ludzi jako wykopki na utrzymaniu rodziców.

A po drugie, no masz racje, jest wtedy jako nadgodziny, ale nikomu to za bardzo nie przeszkadza. No chyba, że rzeczywiście jest taki gówniany pracodawca.
#!$%@?, a nie pracowałeś w korpo, jakbyś pracował, to być wiedział, że nie da się nudzić i nie mieć co robić w IT, tak żeby pracodawca nie zauważył, bo wszystkie twoje godziny powinny być płatne przez klientów, więc nie da się nudzić


@Zeronader: Z kim nie gadam kto pracuje w IT (pomijając typowe 1st line) to mówi że w IT nie ma #!$%@? i się nie przepracowuje