Wpis z mikrobloga

Ch uj, że dosłownie otyłość jest przyczyna wielu chorób, co zostało naukowo odwiedzone, ale feministki będą zaklinać rzeczywistość, że to nie prawda byle tylko nie wziąć się za siebie. TO TYLKO PRZYPADEK, ZE WIĘKSZOŚĆ GRUBYCH OSÓB MA CUKRZYCE, NADCIŚNIENIE CZY CZEŚĆ NOWOTWORÓW UKŁADU POKARMOWEGO. Mowie Ci mordo, PRZYPADEK #blackpill #redpill #przegryw #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #feminizm
fanmarcinamillera - Ch uj, że dosłownie otyłość jest przyczyna wielu chorób, co zosta...

źródło: comment_1659041548fpZ3oatSMgT3GvvzCpsahl.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: w sumie mi to wszystko jedno, czy ktoś jest gruby czy nie, jego sprawa. Ale z promowaniem otyłości jest jak z promowaniem alkoholizmu. No może alkoholizm jest gorszy, ale porównywalne by to było z samookaleczaniem. Najgorzej jak dzieci zaczną takich ludzi słuchać i stwierdzą, że w sumie w byciu grubym nie ma nic złego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@fanmarcinamillera:

Każdemu kto #!$%@? takie głupoty proponuje test. Zróbcie sobie badania morfologiczne, hormonalne, próby watrobowe itd. #!$%@? po tym jak najwięcej, tak żeby przytyć do 20kg w ciągu roku. Badania powtórzcie.
  • Odpowiedz
O tym, że na wykopie mamy spolaryzowane grupy na temat szczepień, medycyny alternatywnej czy chiropraktyki to wiem.

Ale czy są jacyś na wykopie, którzy usilnie twierdzą, że otyłość jest nieszkodliwa?


@wielkaberta: Nie spotkałem. A to jest dokładnie taka sama medycyna. (Co prawda nie wiem, co to chiropraktyka). Mnie dziwi, że w jednej kwestii wszyscy są zgodni, że medycyna zajebista, a w drugiej, że big pharma, kłamcy i złodzieje.
  • Odpowiedz
chiropraktyka

@ajuto00: Chiropraktyk to koleś który skupia się wyłącznie na kręgosłupie. Niektórzy mówią, że to czyni cuda, gdyż kręgi mogły uciskać nerwy, lub generalnie prostuje koleś jakoś. Inni, że nic nie działa i że jest bo niebiezpieczne nawet. W najgorszym wypadku ktoś nieodpowiedzialny / amator / pozer może trwale uszkodzić typa.

Ale zajebiście chociaż by było, jakby niezależnie od tego czy konserwa, neuropa czy przegryw wspólnie mówią, że otyłość jest po
  • Odpowiedz
tak samo skakanie do wody na główkę z mostu nie jest przyczyną urazu kręgosłupa, bo przyczyną urazu jest uderzenie głową o dno. Czyli technicznie prawda to co napisały o otyłości xD


@elf_pszeniczny: tak samo masowi mordercy nie zabijają swoich ofiar, bo przyczyną śmierci jest wystrzał z pistoletu. Czyli technicznie nie ma masowych morderstw xD
  • Odpowiedz
@wielkaberta: dzięki za wyjaśnienie. No tak, ja jestem społecznie po lewej stronie i jakieś body shaming do mnie trafiają, bo znam osoby z chorą tarczycą, które są otyłe, ćwiczą, mają dobrą kondycję, trzymają dietę i gówno z tego wychodzi, ale medycznie jestem po medycznej stronie i otyłość to choroba i te osoby też się na to leczą.
  • Odpowiedz
@fanmarcinamillera: Chcesz wmówić kobietom plus size że są chore?
Ty intzelu!
Pewnie nie uprawiasz seksu intzelu i dlatego tak gadasz
Żadna cię na e chce!
GRUBASIE!

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz