Wpis z mikrobloga

#bekaztransa #spedycja #transport czemuż część tych pożal się Boże logistyków z którymi przychodzi nam współpracować w pracy spedytora jest tak ograniczona ( ͡° ͜ʖ ͡°) na palcach jednej ręki policzę klientów świadomych realiów rynkowych, sezonowości w transporcie czy tez aktualnych trudności jakieś występują w transporcie (nie dziwi że oni pracują właśnie i tych topowych klientów pod względem rentowności). Jak to u Was wyglada, raczej ludzie którzy wyglądają na takich z pierwsze lepszej łapanki, po lekkim przeszkoleniu czy fachowcy z krwi i kości?
  • 3
  • Odpowiedz
@mateo971 Nie wiem z kim musisz pracować ale moi klienci przyjęli wszystkie argumenty podwyżki cen i średnio 10% mam podniesione stawki. Sezon nie sezon umowa obowiązuje.
  • Odpowiedz
  • 0
@jasiu87: Nie chodzi nawet o stawki i podwyżki. Chodzi o takie zrozumienie po prostu - kwestie czasu pracy, kwestie jakiegoś opóźnienia. Czasem mam wrażenie ze klienci spotowi myślą sobie ze te auta to taksówki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mateo971 pracuję 90% na spocie i dlaczego mam myśleć inaczej? Robimy deal i może się już więcej nie usłyszymy, za 30 dni zapłacę ci fakturę I sajonara. Timo traktuje jak ruletkę, raz się uda a raz nie, robię jakieś 30-40 transportów tygodniowo przez giełdy i może do 2 czy 3 osób wracam z zapytaniem.
  • Odpowiedz