Wpis z mikrobloga

1/10 Wołam cię, bo plusowałeś moje gluty, wągry i baby z nosa - może to też ci się spodoba (choć nie jest aż tak zabawne).

  • Odpowiedz
2/10 Wołam cię, bo plusowałeś moje gluty, wągry i baby z nosa - może to też ci się spodoba (choć nie jest aż tak zabawne).

  • Odpowiedz
3/10 Wołam cię, bo plusowałeś moje gluty, wągry i baby z nosa - może to też ci się spodoba (choć nie jest aż tak zabawne).

  • Odpowiedz
4/10 Wołam cię, bo plusowałeś moje gluty, wągry i baby z nosa - może to też ci się spodoba (choć nie jest aż tak zabawne).

  • Odpowiedz
5/10 Wołam cię, bo plusowałeś moje gluty, wągry i baby z nosa - może to też ci się spodoba (choć nie jest aż tak zabawne).

  • Odpowiedz
6/10 Wołam cię, bo plusowałeś moje gluty, wągry i baby z nosa - może to też ci się spodoba (choć nie jest aż tak zabawne).

  • Odpowiedz
7/10 Wołam cię, bo plusowałeś moje gluty, wągry i baby z nosa - może to też ci się spodoba (choć nie jest aż tak zabawne).

  • Odpowiedz
8/10 Wołam cię, bo plusowałeś moje gluty, wągry i baby z nosa - może to też ci się spodoba (choć nie jest aż tak zabawne).

  • Odpowiedz
9/10 Wołam cię, bo plusowałeś moje gluty, wągry i baby z nosa - może to też ci się spodoba (choć nie jest aż tak zabawne).

  • Odpowiedz
10/10 Wołam cię, bo plusowałeś moje gluty, wągry i baby z nosa - może to też ci się spodoba (choć nie jest aż tak zabawne).

  • Odpowiedz